Virtuální kuchyňské studio

Neustále se setkávám s otázkou. GORENJE či ORESI? Snad každý druhý rozmýšlí nákup kuchyňské linky právě u těchto dvou firem. Dnes se ale dozvíte plus právě pro kuchyně GORENJE.

 

 

 

Patříte-li tedy k těm, co uvažují o výměně vaší dvacetileté kuchyně za novou, pak věřím, že dnešní článek vás opět v rozmýšlení posune dál. Pro někoho rozhodnutí ze dne na den, pro jiné roční uvažování, co by vlastně místo té staré kuchyně mělo stát.

Jedna věc je zajít do obchodu podívat se na kuchyňské linky a druhá představit si jí pak u vás doma. V dnešní moderní době vám sice každé kuchyňské studio připraví návrh přesně na tu vaší místnost, ale i tak tomu pořád něco chybí. Co když si změříte prostory špatně, nebo zjistíte, že vaše představy nejsou úplně ideální? Právě proto kuchyně GORENJE přišli s novinkou v podobě kuchyňského návrháře.

Kuchyňský návrhář neboli virtuální kuchyňské studio 21. století

Jedná se o komplexní řešení v oblasti návrhů kuchyní. Nejen že vám přinese úsporu času, ale právě i tolik důležitý návrh v reálném prostředí. Proto se vám dostane i plno rad designérů a odborníků na slovo vzatých. Stačí si určit den, hodinu, místo a kuchyňský návrhář přijede až k vám domů.

Dostane se vám tak poradenství se vším všudy a kuchyně na míru pak stačí už jen objednat. Proto ať už si vyberete barvu červenou, černou nebo bílou, kuchyň do „elka“ či s „ostrůvkem“ vše bude jen podle vašich představ, které vám kuchyňský návrhář pomůže zrealizovat. A vybírat bude z čeho, protože veškeré vzorníky přijedou až k vám.

Pokud vás dnešní článek opět donutil k rozmýšlení, zda už se tedy té vaší staré kuchyně opravdu zbavit, pak si prohlédněte kuchyně ve fotogalerii, které budou pro vás jistě inspirací.

Reklama