Víkend splněných přání v Lázních Mšené

Čas od času si odpočinek zaslouží každý z nás. A kde jinde nejlépe relaxovat a nabrat nové síly do další etapy našeho života než na relaxačních wellness pobytech. Jenže jak si vybrat ty správné lázně, když jich je všude nabízeno tolik? Máme pro vás proto jeden vyzkoušený tip, který vás zaručeně nezklame – Lázně Mšené.

Někdo už možná slyšel, někdo i navštívil a pro někoho jsou zcela neznámé tyto malé české rodinné Lázně Mšené, které již více než 210 let léčí zejména nemoci pohybového ústrojí. Krásná příroda v okolí areálu lázní nadchne i ty největší zarputilce a povaleče. Lázeňské pavilony jsou totiž postavené v údolí Mšenského potoka, který obklopuje rozsáhlý romantický park s rybníkem. A kdo by tomuto krásnému panorama odolal?

Vybírat si můžete jednak z mnohačetné nabídky stálých, tak ale i akčních nabídek. Toužíte-li po relaxačním víkendu pro ženy, seniory anebo po víkendu bahenním či konopném, je tento tip pro vás ten pravý ořechový. Pokud ale před odpočinkem dáváte přednost léčebným procedurám, pak i takových pobytů je nabízeno v Lázních Mšené více než dost.

 

Víkend splněných přání

Chce vyzkoušet něco nového? Pak je právě pro vás připraven víkend splněných přání, na kterém si každý přijde na své. Protože ať už toužíte po čemkoliv a jste jakkoliv nároční, určitě si v tomto speciálním pobytu vyberete z lákavé nabídky. Rozhodovat se můžete mezi různými druhy masáží, koupelí a zábalů. Jestli dáváte přednost bylinkám, čokoládě, medu či síle moře to už je jen na vás.

Ale nejen mnoho procedur lze využít v Lázních Mšené. Odpočinout si můžete také například na tenisovém kurtu, na procházce po rehabilitačních trasách v lázeňském parku s Nordic Walking holemi či s kolem v okolní přírodě. Prožijte tedy pár dní jako v pohádce, a jak již bylo zmíněno, Lázních Mšené si určitě každý přijde na své, a to ať už budete relaxovat spíše pasivně či aktivně se sportem.

Bližší informace Vám rádi poskytnou na telefonních číslech 416 866 007 nebo na www.msene.cz

Reklama