Vibrační technika – vibrační pěch pro perfektní hutnění

Vibrační technika, zdroj: pixabay.com

Hledáte do svého podniku pomocníka, který vám pomůže s mnoha úkoly a zároveň bude levný a výkonný? Vibrační technika je tu právě pro vás. Vyberte si ze širokého výběru takovou vibrační techniku, kterou potřebujete. Uplatnění najde v mnoha oborech, a tak se jistě neztratí ani u vás. Zejména vibrační pěchy jsou velmi užitečná zařízení, na jejichž výhody brzy přijdete.

Reklama

K čemu slouží vibrační zařízení

Vibrační technika je zařízení sloužící k technologickému zpracování nelepivých zrnitých materiálů s co nejnižším podílem prachových složek. Její výhodou je pevnost a jednoduchost konstrukce, takže se s ní velmi dobře pracuje. Kromě toho má každé vibrační zařízení nízkou spotřebu pohonných hmot, jsou nenáročná na údržbu a vždy se na ně můžete spolehnout. Právě proto se těší velké oblibě a jsou vyhledávány více než jakákoliv podobná technika.

Vyzkoušejte vibrační pěch

Vibrační pěchy se používají zejména při pokročilých výkopových pracích, kdy hutní dno daného výkopu. Jejich obrovskou výhodou je velký jednorázový účinek na půdu, díky němuž jsou vhodné i k hutnění daleko obtížněji zhutnitelných hornin, jako jsou například jíly. Práce s těmito stroji však není vůbec jednoduchá, protože jeden pěch může vážit bezmála 60 kilogramů.

Jaké má vibrační pěch výhody?

Hlavní výhodou je hutnění i těžších hornin, jako je jíl. Takové povrchy by se například vibračními deskami dělali opravdu špatně. Všechny vibrační pěch jsou velmi robustní konstrukce, díky čemuž vydrží i hrubší zacházení. Ochranný rám a moderní čtyřdobé motory umožňují daleko příjemnější pracovní prostředí a také mnohem větší pracovní výkony. Ke všem těmto zařízením si můžete navíc dokoupit počítadlo motohodin, takže budete moci přesně sledovat množství provozních hodin daného stroje.

Vsaďte na kvalitu jedinečných vibračních pěchů – nebudete litovat. Svou práci si usnadníte a navíc ušetříte.

Komerční sdělení

Reklama