Vhodná seznamka pro seniory? Určitě randino.cz

Foto: Pixabay

Ano, i vy jste právě online a to je skvělé, protože na internetu se můžete velice snadno a rychle také seznámit. A nemusíte hledat vyloženě seznamku pro seniory. Mnohem výhodnější je vyzkoušet třeba seznamku randino.cz, která je pro všechny bez rozdílu věku a máte tak mnohem víc příležitostí k seznámení.

Reklama

Nejen seznamka pro seniory musí být hlavně férová

Teď to nejdůležitější. Jak poznat férovou seznamku? Než se budete na jakoukoliv seznamku registrovat v domnění, že se seznámíte, doporučujeme rychlou a snadnou analýzu konkrétní seznamky. Zabere vám to pár minut, které vám mohou ušetřit stokoruny i tisíce a spoustu času při řešení následných sporů.

Na co si dát u každé seznamky pozor?

Najděte si na seznamce nějaké kontakty. Pokud je v kontaktech jiný než český provozovatel, zbystřete. Obvykle jsou totiž nefér seznamky provozovány celosvětově a toto je první náznak.

Zkontrolujte si také obchodní podmínky, které by měly přesně definovat, jak a za jakých podmínek služba funguje. Stejně tak tam případně narazíte na podmínky různých VIP účtů, podmínky plateb a tak podobně.

Pokud si na seznamce nemůžete prohlédnout nějaké reálné uživatele, aniž byste se nejprve museli zaregistrovat, tak je to opět podezřelé. A pokud jen vidíte mnoho fotek z uživatelských profilů a nejde na cokoliv kliknout, tak to může být opět jen lákadlo seznamky, na které se neseznámíte a v lepším případě vás přes nějaký odkaz pošle na jiný web.

Zkušenější uživatelé dokážou nefér seznamku odhalit na 99 % už jen podle vzhledu, který je obvykle hodně barevný, obsahuje krásné ženy i muže s úsměvem od ucha k uchu a nespočet garancí zaručeného seznámení na nejrychleji rostoucí seznamce. A jediné, co na vás bude pořád vyskakovat, tak registrační formulář, který z vás chce dostat informace. Pokud neodoláte, tak se potom nedivte, že vám začnou na e-mail chodit různé reklamy slibující výhru drahého telefonu s nakousnutým ovocem v logu.

Randino.cz – férová seznamka přátelská k seniorům

Seznamka randino.cz je férová, česká a její koncept je velice snadný a transparentní. Prostě propojuje uživatele, kteří se chtějí seznámit. Prostředí seznamky je velice jednoduché a přehledné, takže ani senioři nebo důchodci nemají žádný problém s registrací, vyplněním profilu a vyhledáváním dalších lidí podle svých preferencí.

Registrace vám zabere se vším všudy pár minut. Vyplníte si důkladně seznamovací profil, zkusíte si vyhledat podle předvoleb lidi nejlépe z vašeho města a okolí, nebo si zde alespoň přečtete článek o seznamování pro seniory.

Reklama