Vánoce letos netradičně se zážitkovými dárky

Už se nám opět blíží Vánoce a s nimi spojené příjemné chvíle s rodinou u prostřeného stolu a rozsvíceného stromečku. Někomu ovšem Vánoce přináší i spoustu stresu a namáhavého přemýšlení, čím hezkým obdarovat své blízké, kde to sehnat a jak vybrat ten pravý dárek, který potěší a překvapí. Jste na tom stejně?  Máme pro vás báječný tip – darujte zážitky!
Jak darovat netradiční zážitky

Říkáte si, že zážitky se přece nedají darovat? Ale dají! A je to velmi jednoduché. Na stránkách zážitkové agentury ESENNCE.cz si vyberete z rozličné nabídky zážitků ten pravý pro vašeho syna, vnučku, snachu, bratra i kamarádku. U každého zážitku si přečtete, co obnáší, kde se koná a prohlédnout si můžete i fotografie. Jednoduše pak zážitek objednáte kliknutím na tlačítko objednat a vyplněním formuláře. Pokud počítači příliš nevěříte, na telefonní lince jsou připraveni ochotní pracovníci agentury, kteří vám s objednávkou pomohou. Zážitek ve formě dárkového poukazu vám přijde již hezky zabalený v krabičce na vaši adresu do druhého pracovního dne.

Výběr toho pravého dárku

 Vnoučata jistě potěší některý z adrenalinových či sportovních zážitků. Zapomeňte letos na pletené ponožky a obálky s nějakou tou stovkou a darujte svým vnoučatům zážitky, na které nikdy nezapomenou. Synovi můžete dopřát jízdu ve Ferrari nebo třeba golfový víkend. Dceři udělá jistě radost exotická masáž nebo koupel v čokoládě. A pro vaše přátele se výborně hodí pivní lázně, kam můžete vyrazit rovnou s nimi. S výběrem toho pravého dárku vám také ochotně poradí na zákaznické lince Esennce.

ESENNCE.cz vás nezklame

Internetových obchodů je spousta a na místě jsou samozřejmě otázky jak nenaletět podvodníkům, jak nepřijít o své peníze a nekoupit zajíce v pytli. Agentura ESENNCE.cz je stabilně fungující firma, u které se nemusíte bát nakupovat. Firma spolupracuje pouze se špičkovými dodavateli a kvalitu nákupu garantuje hned několik certifikátů.

K Vánocům neodmyslitelně patří dárky a se zážitkovou agenturou Esennce.cz se můžete v  prosinci těšit na soutěž o zážitkový certifikát.

Reklama