Ulehčete si uklízení

Jarní úklid, zimní úklid, velikonoční úklid, vánoční úklid, velký úklid anebo každonedělní úklid. Jen abychom pořád uklízeli, a stejně to stále vypadá, že uklizeno není. Proto čekáme-li návštěvu, musíme uklidit stejně znovu. Dnes se ale dozvíte, co vám úklid velice usnadní a bez čeho se v budoucnu už určitě nikdo neobejdeme.

Jednou z nejneoblíbenějších domácích činností, kterou řadíme mezi úklid, je zaručeně vysávání. Pokud patříte-li i vy k těm, co vysávání ze srdce nenávidí, pak jste jistě zaznamenali revoluční novinku v tomto odvětví. Určitě už správně tušíte, že dnes bude řeč o robotickém vysavači.

Ten za sebou nemusíte táhnout přes celý byt, hlídat, kam až vám dostane šňůra a čekat, kdy se s ním někde přerazíte. Robotický vysavač stačí pouze zapnout a on už vysává sám po celém bytě. Pokud však nechcete být ním ani rušeni, můžete si chytrý vysavač nastavit na čas, kdy nikdo není doma a on vysaje zcela v tichu za vás sám.

Doporučuje se mu však odstranit všechny velké překážky, které by mohly vysávání jakkoli překazit. Ovšem židle a stoly robotický vysavač hravě zvládne, pod skříň zajede a ani prahy mu nedělají žádný problém. Jen pozor na vaše domácí mazlíčky, zpočátku mohou považovat geniální vysavač za konkurenci či rovnou nepřítele. Brzy však zjistíte, že robotický vysavač bude vaším druhým nejlepším přítelem, protože se dostane všude tam, kam se dostane i váš domácí mazlíček.

Pokud tedy ještě stále vysáváte se svým starým těžkým vysavačem, začněte uvažovat o novém a rovnou o robotickém, jejichž ceny se pohybují stejně jako u obyčejných vysavačů, a to již od jednoho tisíce až do deseti či i dvaceti tisíc. Plánujete-li tedy koupi nového vysavače, zkuste se podívat i na robotické vysavače iRobot.

Reklama