Turistický zpravodaj: adopce na dálku

Léto už je v plném proudu a tipů kam na výlet je mnoho. Po výletu do druhohor se s námi můžete podívat do klasických zoologických zahrad. První, kterou jsme pro Vás navštívili, je ZOO Jihlava.

Zoologickou zahradu v Jihlavě najdete v údolí řeky Jihlávky. ZOO se vyznačuje hlavně tím, že jen těžko v ní budete hledat mříže. Více než 150 druhů exotických zvířat tu „běhá“ téměř kolem Vás. Uvidíte například nejmenšího medvěda na světě (medvěda malajského) a největšího hlodavce na světě (kapybaru).

Reklama

Připraveny jsou pro Vás i pavilony šelem, Amazonský pavilon a exotarium s expozicemi opic a plazů. Nejzajímavější je však Africká vesnice Matongo, která se nachází na samém konci areálu, kde na Vás čeká také dětský koutek a lanové centrum.

A pokud se Vám tam nějaké zvířátko přece jen zalíbí natolik, že ho zatoužíte mít, je tu možnost i jeho adopce. Samozřejmě, že ale mluvím o adopci „na dálku“. Výhod budete mít hned několik –  kromě dobrého pocitu získáte například osvědčení o adopci, volné vstupné nebo pozvánky na akce konané během roku zoologickou zahradou.

Více informací zde.

[album: http://www.i-senior.cz/wp-content/plugins/dm-albums/dm-albums.php?currdir=/wp-content/uploads/dm-albums/ZOO Jihlava/]

 i-Senior.cz

Reklama