Turistický zpravodaj: výlet do druhohor

Říkáte si, že zoologická zahrada už není nic pro Vás? Pak můžete zajít na výpravu do minulosti. V Praze, v Plzni, ve Vyškově nebo v Ostravě je pro Vás sedm měsíců v roce otevřen DinoPark.

 

Od dubna do října můžete navštívit jeden z DinoParků, které Vám jsou k dispozici na čtyřech místech v České republice. Unikátní výpravu do druhohor Vám jedno z těchto měst určitě zaručí, a že to je cesta nevídaná, Vám můžeme potvrdit i my. Není tomu dlouho, co jsme navštívili DinoPark v Ostravě, respektive v Doubravě u Orlové.

Uvidíte modely zvířat v životních velikostech právě z druhohor. Modely jsou umístěny do přírody tak, abyste si připadali opravdu jako před mnoha miliony lety. Pro lepší autentičnost jsou dinosauři ozvučeni a výjimkou ani není, když na Vás některý z modelů mrkne. V parku je totiž možné potkat jak modely statické, tak i robotické.

Připraveny jsou pro Vás i jiné atrakce, jako je například 3D kino, DinoExpres, naučné stezky, dětské paleontologické hřiště nebo můžete zajít na něco dobrého do DinoGrillu a zakoupit dárky v DinoShopu.

Konkrétně pak ale v parku z dinosaurů potkáte Tyrannosaura rexe, Stegosaura, Apatosaura, Styrakosaura, Velociraptora, Ankylosaura, Maiasaura, Triceratopse a mnoho dalších. Že Vám tato jména nic neříkají? Nezoufejte, nezapomenutelný zážitek budete mít i tak.

V DinoParku na Vás ale čeká ještě mnohem více zajímavostí, takže pokud ještě nevíte, kam s dětmi či vnoučaty a nebo jen tak sami vyrazíte v létě o prázdninách, pak výlet do druhohor v jednom z našich měst si určitě nenechte ujít.

Více informací zde.

 

[album: http://www.i-senior.cz/wp-content/plugins/dm-albums/dm-albums.php?currdir=/wp-content/uploads/dm-albums/DinoPark Ostrava/]

 i-Senior.cz

Reklama