Tradiční vánoční dárek – povlečení!

V zimě se více než kdy jindy lidé zdržují doma a také daleko více času tráví v posteli. Je to logické, neboť je večer brzy tma a ráno se dlouho rozednívá a tak se čas strávený na lůžku proti létu zvyšuje. Proto také bývá povlečení vítaným vánočním dárkem pro velké i malé. Sortiment bytového textilu je skutečně obrovský a tak je z čeho vybírat.

 

Aktuální nabídka ložního prádla jednak odráží současné módní trendy a zároveň zachovává klasiku. Stále velmi žádané jsou decentní květinové vzory v jemných pastelových tónech, ale také výrazné veselé potisky ve svěžích živých barvách například fialová nebo korálová.

Pokud chcete změnit a osvěžit styl své ložnice a dáváte přednost moderním a pestrým barvám povlečení jako jsou například červená, švestková, oranžová nebo fuchsiová, můžete opravdu skvěle proměnit svůj interiér. Tyto barvy jsou navíc považovány za hřejivé, což je v zimě více než na místě. K těmto výrazným teplým barvám tvoří zajímavý kontrast chladnější tóny tyrkysové, nebesky modré či anýzově zelené.

Velmi žádané jsou v poslední době na povlečení také geometrické vzory a různé potisky např. písmeny, obrázky světových metropolí, mincí, kamenů či slámy. Nejžhavějším trendem je pak povlečení ve stylu komiksů, které je oblíbené převážně mezi mladými lidmi.

Samostatnou kapitolou je dětské ložní prádlo. Od zvířat, mezi kterými dominují kočky, psi a koně, přes koaly, delfíny a pandy až k pohádkovým postavičkám či veselým přírodním motivům.

Velmi praktická je také obrovská nabídka prostěradel, která jsou dnes už téměř všechna napínací s pružnými gumovými lemy. Jejich barevná i kvalitativní pestrost je mimořádná. Snad neexistuje odstín či materiál, který by nebylo možné sehnat.

Reklama