Šungitové pyramidy mají blahodárný vliv na mé zdraví

Téměř rok jsem se ve svém vlastním bytě cítila velmi nepříjemně až podrážděně. Pokaždé, když jsem si sedla do křesla, pustila si uklidňující hudbu a zkoušela se oprostit od myšlenek všedních dní, na mě padla nepříjemná únava a také neklid, který mi byl doposud cizí.

Netušila jsem, čemu bych měla tyto nepříjemné pocity připsat, tudíž jsem si sedla k internetu a začala se pídit po možných narušitelích mého domácího klidu a pohody, která u nás doma doposud byla čestných hostem. K mému překvapení jsem zjistila, že za těmito nepříjemnými pocity mohou stát elektromagnetická pole, která jsou součástí každé televize, počítače či dokonce mikrovlnné trouby. Toto elektromagnetické záření z těchto spotřebičů posléze tropí neplechu na našem zdraví a tak jsem si do bytu na radu mého okolí pořídila takzvané šungitové pyramidy, o jejichž blahodárném účinku jsem plně přesvědčena.

Šungitové pyramidy odstraňují GPZ a také televizní záření

Šungitové pyramidy mají v mém bytě své čestné místo. A aby také ne, když jsem se díky těmto pyramidám vyrobeným ze šungitu, tedy naprosto přírodního materiálu, konečně zbavila svých problémů s únavou a podrážděností. Nepříjemná elektromagnetická pole, která neprospívala mé auře, jsou ta tam a to jen díky těmto šungitovým pyramidám, který zbavil můj obývací pokoj i kuchyň patogenní zóny, která mému zdraví neprospívala. GPZ ani záření z televize či dokonce z mého počítače v pracovně, mi tak již nemůže narušit mé zdraví.

Neleštěné pyramidy na aktivaci vody

Na základě toho, že mne šungitové pyramidy naprosto nadchly, rozhodla jsem se, že je využiji i pro doporučenou aktivaci vody. Toužila jsem totiž po přílivu pozitivní energie, kterou mi tento proces zaručoval. A opravdu se tak stalo poté, co jsem neleštěnou šungitovou pyramidu postavila do vody, která následně zlepšila můj celkový stav. Od té chvíle, kdy tuto vodu používám, nepociťuji zdaleka vůbec žádné napětí a to navzdory tomu, že mám vysoce psychicky náročné povolání v oblasti sociálních služeb. Šungitové pyramidy jsou tak mými věrnými společníky za každých okolností.

Komerční sdělení.
Obsah pochází z externích zdrojů a nevyjadřuje názory či postoje redakce i-Senior.cz.

Reklama