Štrikování je „IN“

Vytáhněte pletací jehlice a pusťte se do toho. Určitě všichni víme, že babičky milovaly pletení, vyšívání a háčkování. Teď je nejvhodnější doba se podívat, co je na tom tak úžasného.

 

 

 

Nikdy nebyla příhodnější doba pro to, abyste oprášila své dovednosti v pletení. To už dávno přestalo být výsadou pohádkových babiček. Právě teď se plete všude. Byznysmenky berou kurzy pletení útokem a místo jógy relaxují u klubka vlny a pletacích jehlic. Přejí mu i módní trendy. Pleteniny by tuto sezonu měly tvořit základ vašeho šatníku. Nosí se svetry, šály, šaty, čepice, návleky, tašky a mnoho dalšího. Není to jen móda pro starší, ale pro VŠECHNY.

Proč si to nepřipomenout?

Zajít si do tzv. krámku, který voní jako na chalupě a u toho si představit, jak babička plete skvělý, měkký svetr. Nakupme si tedy jehlice a vlnu mnoha barviček, naučme se plést, popřípadě oprašme tohle milované řemeslo všech babiček. Určitě máte spoustu krásných a hlavně moderních tipů, co si ,,uštrikovat“, třeba nějaký moderní svetr, šálu, čepici, šaty, ale moderní jsou i pulovry nebo domácí doplňky. Udělejte na Vánoce svým blízkým radost a ohákněte je do něčeho stylového, vždyť tohle je pro všechny. A pokud si nevíte rady, zeptejte se svých kamarádek, sousedek nebo těch, co plést umí. Věřte nebo ne, tohle vás bude bavit.

i-Senior.cz

Reklama