Střecha na klíč

Nechat si postavit dům na klíč je přeci tak jednoduché. A v dnešní moderní uspěchané době tolik oblíbené. Jen zadat naše požadavky a parametry. A základy domu nám za pár měsíců stojí a my se tak můžeme i do roka stěhovat do nového. Co do roka? Někdy i mnohem dříve.

Ale tato „vymoženost“ také určitě něco stojí. A není to zrovna málo peněz. Jenže svépomocí bychom ten dům stavěli třeba i dva ba dokonce tři roky, tak proč nevyužít tuto rychlou možnost, která nás nebude stát moc úsilí. Za to ale hromadu peněz.

Ovšem když je člověk šikovný, tak přeci není nic jednoduššího než si svůj vysněný domeček postavit sám. Což je samozřejmě ale dosti relativní tvrzení. Zapojit do stavby můžeme přeci i rodinu, přátele, materiál si pořídit od známých či z nejlevnějších zdrojů, a stavba půjde hnedle rychleji. A úplně sami ji rozhodně stavět nebudeme.

Ale i na domě se najde pár míst, které je lepší přenechat odborníkům, ať už je to elektřina, rozvod vody či třeba střecha. I ta se totiž dá pořídit na klíč. Že jste o tom neslyšeli?

Ano, existují i firmy, které se přímo specializují na střešní krytiny. A právě střechu vám dodají jako komplexní „zboží“ se vším všady. Samozřejmě tedy se službami, které byste stejně potřebovali časem na své střeše provést. Jedná se především například o pokrývačství, klempířství a tesařství.

Narazíte-li na dobrou firmu, dočkáte se i 3D modelu vašeho domu s doposud zatím chybějící střechou. Vybrat si tak budete moci ze všemožných barev, materiálů, druhů krovů a téměř všeho, co vás k vaší vysněné střešní krytině napadne.

Proto určitě nezapomínejte také na střešní okna. I s těmi si firma, která vám připraví střechu na klíč, hravě poradí. Ty jsou totiž nejen příjemným zpestřením pro váš dům, ale vykouzlí vám tak i krásné podkrovní bydlení, které jistě oceníte na mnoho způsobů.

Reklama