STOP nudnému vysávání

Jaká je vaše nejneoblíbenější domácí činnost? V každé podobné anketě se najdou domácí práce jako je vaření, žehlení, mytí nádobí, praní či obecně uklízení. Často se ale na vysokých příčkách drží vysávání, které irituje ne jednu ženu v domácnosti. A nejen jí. Vysávat se nechce nikomu.

 

A jak tuto domácí práci převelet na jiné členy rodiny? Můžete si stěžovat na bolesti zad nebo alergii, kterou vám způsobuje vznášející se prach. Těžko ale říct, zda se najde v rodině někdo, kdo by těmito příznaky netrpěl při vysávání. I když, jak se říká, výjimky se najdou vždy a všude. Jsou i tací, co vysávání milujou.

Ovšem pro ty, co by neměli na koho tuto domácí činnost převelet, máme jeden dobrý tip, a to v podobě robotického vysavače. Nejedná se o žádnou extra novinku v našem světě, ale i přesto se v našich domácnostech ještě stále neobjevuje tak často, jak by si zasloužil. Jeho pomoc je totiž nevyčíslitelná. Uspoří nám nejen naše záda, ale i čas.

Například všem dobře známá značka iROBOT ROOMBA je velice inteligentní řadu robotických vysavačů. Rohy od židlí, skříní či schody nejsou pro něj žádný problém. A pokud nechcete být nim ani rušeny. Stačí si vysavač nastavit na čas, kdy nikdo není doma a po příchodu z práce, z procházky či z nákupu budete mile překvapeni čistými koberci.

Praktický robotický vysavač uklidí z vašich podlah prach, špínu, drobky, vlasy, ale i chlupy zvířat. Postranní flexi kartáč vymetá nepořádek z rohu a zároveň leští obvodové lišty. Navíc jsou moderní vysavače opatřeny funkcí VirtualWall, neboli virtuální zdí. Zařízením lze ohraničit jednotlivé místnosti nebo uzamknout robota v požadovaném prostoru.

Ať už se rozhodnete pro vysavač iROBOT ROOMBA či jiný z řady iROBOT, určitě budete spokojeni. Překvapte pod stromečkem celou rodinu a pořiďte si robotický vysavač, který vám jednou provždy zatočí s neustálými hádkami, kdo dnes vysaje. A pokud preferujete raději nakupování přes internet, pak se určitě podívejte do e-shopu Elektro.cz, určitě budete spokojeni i z nákupu.

 

Reklama