Stavební práce už nebudou problém

Jaro už je v plném proudu a s ním se naplno rozeběhly stavební práce všeho druhu. A jak to tak bývá, kolem rodinných domů je stále co zdokonalovat a vylepšovat.

Reklama

Možná i vy se právě potýkáte s problémem, že byste potřebovali na zahradě vykopat kanalizaci, položit novou zámkovou dlažbu nebo postavit krásný plot. Jenže ruční kopání nové kanalizace vedoucí přes celou zahradu vám zabere minimálně jeden celý víkend, a to je jen vykopání. Už vůbec nemluvíme o položení trubek a zahrnutí.  Na obdobný problém můžeme narazit při pokládání zámkové dlažby. Nejenže si musíme pečlivě připravit podklad, ale samotné pokládání není zrovna jednoduchou záležitostí. A co teprve postavení nového plotu? Vyhloubení děr pro sloupky, betonování, napínání pletiva. To vše bez pomoci a pořádného technického zázemí jen stěží zvládnete.

Pokud nechcete strávit půl léta u stavby plotu, dlážděním nebo jinými stavebními prácemi, doporučujeme si najmout stavební firmu pana Josefa Pchálka.

Nejenže stavební firma pana Pchálka odvádí rychlou a kvalitní práci, o které byla dříve řeč, ale zároveň nabízí výstavbu rodinných domů, vybetonování základových desek, realizaci fasád rodinných domů nebo rekonstrukce koupelen.

S jednou firmou tak snadno a rychle zvládnete vyřešit veškeré stavební činnosti, které právě plánujete. O jejich kvalitách a preciznosti provedení práce také vypovídají četné reference spokojených zákazníků a dlouholetá tradice firmy. „Firma pana Pchálka odvedla výbornou práci. V krátkém čase položili zámkovou dlažbu přesně podle mých představ a k tomu ještě na přání manželky zrekonstruovali koupelnu. S jejich prací jsem naprosto spokojen, líbí se mi, že vše zvládne jedna firma. Kromě toho veškerá výstavba nebyla vůbec drahá!“, dodává pan Karel z Hlučína.

Stavební firma Josefa Pchálka také provádí nejkvalitnější přípravné práce pro stavby a zednictví. Veškeré zemní práce provádějí pomocí traktorbagru New Holland s širokou paletou výkopových lžic o šířkách od třiceti do osmdesáti centimetrů, včetně stahovací lžíce.

Stavební firma nejen, že ušetří váš čas, který můžete strávit s rodinou, ale také vám pomůže udělat krásný a útulný domov bez námahy.

Josef Pchálek
Tel.: 736 667 049
E-mail: pchalek.josef@seznam.cz
Web: http://pchalek.josef.sweb.cz/

Reklama