Srovnání povinného ručení

Jste-li aktivními řidiči, určitě vás stále zvyšující se ceny pohonných hmot nenechávají chladnými. Také tomu tak může být s vyššími cenami elektrické energie a plynu. V tomto čase by chtěl ušetřit určitě každý a také, že to jde.

 

 

Pod drobnohled si dneska vezmeme již zmíněné povinné ručení. Ne vždy však zrovna může být lehké porovnat jednotlivé pojišťovny, kterých je u nás poměrně velké množství, a jejich nabízené produkty pojištění vozidel. Nejenže se zanedlouho po prozkoumávání trhu začnete v jednotlivých produktech ztrácet, ale také ze zmíněných informací nebývají úplně zřejmé nejrůznější bonusové balíčky a zvýhodnění.

Shodou okolností se v poslední době objevuje čím dál více webových stránek, které nabízejí jednoduché a rychlé srovnání pojištění vozidel, cen energií, hypoték, spořicích účtů a podobně.

Díky kalkulačce povinného ručení, kterou na těchto stránkách najdete, si jednoduše do pár minut zjistíte výši vašeho povinného ručení, ale také uvidíte nejlevnější nabídky pojištění, které se na trhu vyskytují.

Postup je jednouchý. Do cenové kalkulačky stačí zadat typ a užití vozidla, jeho motorový objem, výkon vozu a rok výroby, stejně tak jako ročník narození majitele, délku předchozího pojištění, počet škodných událostí a za pár chvil můžete vybírat z pojistných produktů, které vám budou co nejvíce vyhovovat. Ke každému produktu si můžete dalším kliknutím zjistit více informací nebo přímo zažádat o pojištění. Pojištění vozidel je tak mnoho jednodušší a rychlejší.

Srovnáním nabídky všech pojišťoven nejenže rychle zjistíte ceny povinného ručení, ale také ušetříte mnoho času, který byste strávili studováním jednotlivých produktů. Úspora může být až v tisících korunách za rok a to za prozkoumání určitě stojí.

i-Senior.cz

Reklama