Správná strava, pohyb nebo zázrak?

Plesová sezona už je v plném proudu a vám se po vánocích stále nedaří shodit těch pár kil, co jste přes svátky nabrali. Nezoufejte, máme pro vás pár tipů, jak na ně. A na své si přijdou všichni, ať ti, co preferují zdravou stravu nebo ti, co chtějí hubnout zázrakem.

 

 

správná strava

Chcete-li zhubnout bez větší námahy a pouze úpravou jídelníčku, tak i to je možnost. Stačí mít na paměti pár zásad, které je dobré dodržovat a výsledky se určitě dostaví co nevidět.

                                 1. denně vypít alespoň 2 litry čisté vody
                                2. jíst pravidelně 5krát denně
                               3. do jídelníčku zařadit zeleninu a ovoce
                              4. omezit příjem alkoholu
                             5. denně vypít alespoň jeden šálek zeleného čaje

Nejedná se o žádné převratné novinky ve správném stravování, jen bychom měli mít stále na mysli, že snídat máme o samotě, o oběd se podělit s přáteli a večeři věnovat nepříteli.

pohyb

Druhou možností, jak vypadat na plese dokonale, je pohyb. Vybrat si můžete buď z několika sportů, ať už kolektivních či individuálních. Mezi ty nejoblíbenější a méně náročné v dnešní době patří jóga, pilates či nordic walking. Nechcete-li se potit v tělocvičně nebo není-li sport pro vás to pravé ořechové, pak si zkuste občas zajít na procházku. Denně bychom měli udělat alespoň 10 tisíc kroků, tak oblečte zimní kabáty a užijte si pořádně tu začínající zimu.

ultrazvuková liposukce

Pokud zdravá strava nepatří mezi vaše oblíbené a pohybu také moc neholdujete. Tak pak pro vás je tu možnost třetí, neboli hubnutí „zázrakem“. Dnes již nemusíte chodit na drahé a náročné liposukce, při které máte obavy, zda se vůbec probudíte z narkózy. Vyzkoušejte nové revoluční metody. Hubněte ultrazvukem – Slimming, ten vám totiž umožní nejen shodit nějaké to kilo navíc, ale pomůže vám v boji proti celulitidě a výrazně zlepší stav vaší pleti. A to vše díky třem funkcím, které se v tomto malém zázraku skrývají.

Ať už si vyberete jakoukoliv možnost pro zbavení se těch pár přebytečných kil po Vánocích, přejeme vám hodně úspěchů a pevné nervy.

Reklama