Společnost Univers rozšiřuje výrobu

V minulých měsících jste se v této rubrice mohli v několika článcích dočíst o výrobě kvalitních garážových vrat, posuvných bran, mříží anebo žaluzií. Všechen zmíněný sortiment a ještě mnohem více vyrábí společnost Univers Tech, kterou vám nyní představíme.

Společnost Univers

Vznik firmy Univers se datuje do začátku devadesátých let. Během svých třiadvaceti let existence se stala největší společností ve svém oboru. Mimo zmíněného sortimentu se zaměřuje na levná garážová vrata, která proslula nejen svou nízkou cenou, ale hlavně kvalitou a bezproblémovým chodem.

Během dvou desítek let existence společnosti se nabízený sortiment výrobků rozšířil o žaluzie a markýzy nejrůznějších typů, předokenní rolety, posuvné brány a také bezpečnostní mříže.

Rozvoj výroby

Ani po zavedení pestrého sortimentu a umístění se na prvních příčkách top výrobců garážových vrat, okenních rolet a bezpečnostních mříží, neusíná společnost Univers na vavřínech a dále se rozvíjí.

V loňském roce firma odkoupila pozemky sousedící s jejich dosavadní výrobní halou a letos zbourala starou a nevzhlednou zástavbu, která na pozemcích byla. Nyní se naplno rozeběhly stavební práce, na jejichž konci bude stát nová moderní hala určená k výrobě a také skladování. Celou investici se podařilo spolufinancovat z dotací Evropské unie.

 

Univer Tech před výstavbou. Zdroj: www.univers.cz
Univer Tech před výstavbou.
Zdroj: www.univers.cz

Nová pracovní místa

Díky rozsáhlé výstavbě nových prostor rozšíří společnost Univers své výrobní kapacity minimálně dvojnásobně. Samotná zpráva je pozitivní hned z několika hledisek.  Obyvatelé Kladna a okolí se v budoucnu mohou těšit na vznik nových zaměstnaneckých míst, která se nabídnou po dokončení výrobní haly a jejím uvedení do provozu.

Rozšíření výroby se pozitivně promítne taky na nás, zákazníky. Nejen, že se můžeme dočkat nového sortimentu ve výrobě, ale hlavně díky rozšíření výrobních kapacit budou zakázky dříve zhotoveny. Ne, že by doba od objednávky po konečnou realizaci byla dlouhá. Dodací lhůty firmy Univers jsou bezkonkurenční. Jen by se za stávající vzrůstající poptávky po produktech firmy, které jsme za poslední roky svědky, mohlo stát, že by se dodací lhůty prodloužily. S výstavbou nové haly a rozšířením zaměstnanecké základny firmy se však takových scénářů nemusíme obávat.

Pro příklad uvedu výrobu markýz, které jsou vyrobeny do deseti dní. Do 3 týdnů je zhotovená taká samotná instalace markýzy venkovní výsuvné. Plzeň, stejně jako Kladno a Praha má také své prodejny, kde se můžete na vzorky jednotlivých výrobků podívat a objednat.

 

Univers Tech během výstavby. Zdroj: www.univers.cz
Univers Tech během výstavby.
Zdroj: www.univers.cz

Kvalita za dobrou cenu

Společnost Univers nabízí zákazníkům výrobu přímo na míru s důrazem na co největší kvalitu a funkčnost výrobku. I přes vleklou hospodářskou krizi, která postihla mnoho průmyslových odvětví, se pokles poptávky u Univers netýkal. A co za tím stálo?

Dostupná cena, bez zbytečně přemrštěných marží, vysoká kvalita výrobků a také dokonalé poradenství a poskytovaný servis. S kombinací těchto faktorů si trh – zákazníci, vybrali prověřeného výrobce, který odvádí profesionální práci.

Předokenní rolety – zastíní, ochrání, odhluční

Na závěr článku bych vám rád představil jeden z produktů z dílen Univers. Tím jsou předokenní rolety. Tyto předokenní rolety mají hned několik nesporných výhod. Za prvé slouží jako stínění obývacích prostor domu před sluncem. Zároveň slouží jako dobrý tepelný a hlukový izolant a v létě chrání před horkem z venkovního okolí. V zimě naopak zabraňuje úniku tepla z bytu ven. Udává se, že předokenní rolety snižují energetické náklady až o 40%. Bydlíte-li blízko rušné silnice, předokenní rolety vás ochrání i před hlukem. Hluk sníží až o 7 dB. Navíc tyto rolety slouží jako bezpečností prvek před zloději.

Více se o předokenních roletách můžete dozvědět po zadání spojení „předokenní rolety Praha“ do vašeho internetového vyhledávače, stejně tak se mnoho cenných informací o novinkách na poli garážových vrat, posuvných bran, žaluzií a mnoho dalšího dozvíte na stránkách www.univers.cz

Reklama