Senioři youtubeři, kteří se stali hvězdami YouTube

Že youtube je jen pro mladé? Omyl! Ve světě existuje hned několik seniorských hvězd, které si podmanily řadu diváků největšího internetového serveru pro sdílení videosouborů. Těmi nejslavnějšími a zároveň nejstaršími youtubery jsou nejen 62letá make-up artistka a 106letá kuchařka.

Úplně nejstarší youtuberskou hvězdou je Masthanamma, které je už přes 100 let a která žije v malé chýši v obci asi 10 kilometrů vzdálené od města Tenali. Indická stařenka miluje vše kolem jídla a díky svému pravnukovi Laxmanovi se stala i přes svůj pokročilý věk slavnou na internetu. Prostřednictvím youtube kanálu Country Foods předává rady a tipy o vaření. Diváci se tak už dočkali nejen receptu na lilkové kari, ale i na kuřecí pařátky nebo lahodnou omeletu. Masthanammu sleduje na internetu přes 900 000 fanoušků a její kanál má téměř 150 000 000 zhlédnutí.

Charles Marvin Green vystupoval na youtube pod přezdívkou „Angry Grandpa“ neboli „Rozzlobený děda.“ V prosinci 2017 ve věku 67 let bohužel zemřel, stále ale na internetu můžete sledovat jeho videa. Kanál TheAngryGrandpaShow má téměř 4 000 000 odběratelů a videa 1 000 000 000 zhlédnutí. Jeho obsah se týkal obvykle nejrůznějších žertíků.

Mezi další seniorské youtubery patří 3GoldenSistersTV, kde hlavní hvězdou je 85letá babička Mary, která každý týden na svém youtube kanále vydává vtipná videa, kde komentuje nejen popovou scénu.

Dalším oblíbeným komentátorem v pokročilém věku je RSGIory AndGold, jehož kanál odebírá přes 110 000 fanoušků. Tento děda se zaměřuje na herní scénu. Na internetu hraje populární hry.

A poslední youtuberskou babičkou, na kterou nesmíme zapomenout je Melissa55. Tato 62letá žena je milující manželkou, matkou dvou dětí a babičkou sedmi vnoučat. Žije v malém jižním městě ve východním Tennessee. Youtube se začala věnovat hlavně proto, aby ukázala, že stárnout se dá s půvabem. Na jejím kanále najdete řadu tipů na to, jak se po šedesátce nalíčit, učesat, obléct i milovat.

Reklama