Šéf na grilu se vrací

Šéf na grilu se vrací. Od pondělí 21. května budeme znovu na televizní stanici Prima Family vídat jednoho z nejkontroverznějších českých šéfkuchařů Zdeňka Pohlreicha. Znát ho můžeme z pořadů Ano, šéfe! a Na nože. Nyní se s ním však budeme opět setkávat každé pondělí v druhé řadě pořadu Šéf na grilu.

Kdo by neznal jednoho z největších odborníků v české gastronomii. Díky svému „vybranému“ slovníku si dokázal znepřátelit polovinu národa, avšak druhá půlka ho zbožňuje, a to nejen díky jeho kuchařským schopnostem a dovednostem, ale hlavně i kvůli jeho vtipu a ráznosti.

Grilování už je v plném proudu a jak Polhreich říká:

„…když přijedu někam na grilovačku, většinou je to dost podobný – křidýlka, kuřecí stehna a prsa, klobásy, nakonec možná krkovička, na všem nějaký kupovaný marinády, kvalitní maso aby člověk pohledal, ve výsledku jsou všichni přežraný klobás a na dobrý steak vůbec nedojde. Ale není nutné mít deset špatných chodů pro každého – dělejte jednou steaky, podruhé ryby, pak drůbež… raději méně, ale kvalitní dobroty.“

Proto se můžeme opět těšit na skvělé tipy, jak si při grilování počínat nejlépe. Pokud byste však chtěli mít jeho cenné rady neustále po ruce, můžete si pořídit i jeho praktickou grilovací kuchařku a při přípravě letního obědu na zahradě stačí jen nalistovat tu správnou stranu. A patříte-li k těm, co grilování Zdeňka Polhreicha berou opravdu vážně, pak zkuste i gril Weber, na kterém v každém díle griluje své dobroty.

Proto nezapomeňte již v pondělí na FTV Prima, po neméně oblíbeném seriálu Cesty domů, pustit v 21:20 Zdeňka Pohlreicha v druhé řadě pořadu Šéf na grilu. Určitě nás opět čeká plno rad a tipů, jak si zpříjemnit grilování v letních dnech.

Reklama