Rychlá přestavba bicyklu na elektrokolo. Aneb jezdíme bez námahy!

Jízda na kole patří k nejlepším pohybovým aktivitám, které nezatěžují klouby a posilují kardiovaskulární systém. Co ale dělat, když občas dochází síly? S vyšším věkem nemusíme dávat bicykl do ústraní. Poradíme, jak jízdou na kole ušetřit své síly.

 

 

Co dělat, když při jízdě na kole dochází síly?

Využíváte jízdní kolo při cestách na zahrádku, do obchodu nebo k výletům a návštěvám přátel? Pak jistě dobře víte, jak skvělým je bicykl dopravním prostředkem. Jízda je zdarma, vždy na čas, bez emisí a navíc si procvičíme tělo a rozhýbeme klouby. K pohybu je ale zapotřebí síla i výdrž, které s příchodem věku postupně ubývá. Ničeho se však neobávejte, s jízdou na kole končit nemusíte. K jízdě bez námahy pomůže přestavba stávajícího jízdního kola na praktické elektrokolo.

Udělejte z vašeho bicyklu elektrokolo

Přestavbový set na elektrokolo, zdroj: Citybikes.cz

Přestavba na elektrokolo ElectroKit udělá z vašeho jízdního kola moderní elektrokolo, jehož pohon zajišťuje malý elektromotor. Díky tomu se při jízdě nemusíte spoléhat na své vlastní síly. Stačí pouze aktivovat motor a užívat si volnou jízdu bez námahy. První jízdou si přestavbu na elektrokolo zamilujete a poznáte nový rozměr moderní přepravy. Jízdní kolo totiž může uhánět až třiceti kilometrovou rychlostí a na jedno nabití ujede až 100 km.

Vyzkoušejte praktický konfigurátor přestavby

Díky přestavbě na elektrokolo se nemusíte zbavovat vašeho oblíbeného a léty prověřeného bicyklu. Naopak bicykl modernizujete. K přestavbě slouží praktický konfigurátor ElectroKit, který naleznete na stránkách www.electrokit.cz

V konfigurátoru si sami vyberete přestavbu podle vašich potřeb. Praktický průvodce vás provede všemi částmi a vysvětlí vlastnosti jednotlivých komponentů. Nejdříve si vyberete, zda si přejete umístit baterii na rám kola nebo jeho nosič. V druhém kroku následuje volba typu motoru s pohonem předního či zadního kola nebo pohonem středu. Poté si stačí vybrat rozměr a typ ráfku, ovládání a doplňkové příslušenství.

Přestavba na elektrokolo, přední pohon, zdroj: ElectroKit.cz

Vyzkoušejte užitečný konfigurátor ElectroKit od společnosti Citybikes s.r.o. a udělejte z vašeho bicyklu moderní elektrokolo. Odbornou montáž přestavby na elektrokolo rádi provedou technici v prodejnách Citybikes s.r.o. v Praze a Brně.

Výhody přestavby ElectroKit

  • nižší pořizovací cena oproti nákupu nového elektrokola
  • zachováte si své funkční a oblíbené jízdní kolo
  • široký výběr komponentů
  • přestavbu lze kdykoliv demontovat a instalovat na jiné kolo
  • dvouletá záruka na baterie

Více informací získáte na stránce ElectroKit.cz.

 

Reklama