Rozmanitost flash disků

Flash disk je jednoduše řečeno přenosná paměť, která úspěšně nahrazuje klasické CD či již archaické diskety. Oproti CD či disketám se na flash disk vejde mnohonásobně více dat.

 

 

 

Pro srovnání, klasická disketa má kapacitu 1,44 MB, CD 650 – 700 MB a USB flash disky disponují pamětí od 512 MB až po 32GB, což je mnohdy celá kapacita leckterých pevných disků.

Flashky (čtěte flešky), jak se také těmto paměťovým médiím také říká, vynikají svými malými rozměry, mobilitou, snadným a pohodlným nahráním, přečtením a také smazáním dat. Není divu, že čím dál více nabývají na oblibě.

V poslední době flash disky slouží jako výborný reklamní dárek pro všechny zákazníky, obchodní partnery, účastníky školení a podobně. Tento dárek je ryze praktický a mezi lidmi nesmírně oblíbený. Každého potěší, když dostane krásnou a originální flashku. Nejenže na disku mohou být nahraná firemní data propagující její služby a výrobky, ale čím dál více bývají také krásným a originálním reklamním dárkem, zvýrazňujícím osobitost dané firmy.

Můžete si totiž zažádat o výrobu vlastní a originální flashky nejrůznějších tvarů a provedení, stejně tak z nejrůznějších materiálů. Je libo mít flash médium v podobě srdíčka, náklaďáku, panáčka nebo módního gumového pásku na ruku? Nic není problémem. Výroba flash disků na míru je velmi specifickým odvětvím, které nabízí služby de facto od A do Z.

Od návrhu vašeho flash disku, výroby, potisku firemním logem, nahráním požadovaných dat až po výběr balení těchto disků. Navíc flash disky ve vlastních tvarech každému obchodnímu partnerovi vyrazí dech.

A jaké jsou vlastně trendy mezi reklamními flash disky? Trendy je určitě být originální, nebát se nových věcí a přizpůsobit reklamní předměty zaměření firmy. Je to téměř k neuvěření, ale paměťové médium může mít snad jakoukoliv podobu. Ať už klasické klíčenky, pásky na ruku, v podobě kreditní karty nebo zakomponované do dřevěného pouzdra či kolíčku na prádlo. Až se mi zdá, že neexistuje žádný závažný omezující faktor. Je úžasné sledovat, co vše nám pokrok může nabídnout.

i-Senior.cz

Reklama