Rozkládací válendy šetří místo v interiéru

Nedostatek místa v bytě nebo kanceláři nemusí být překážkou pro umístění pohodlného gauče pro obyvatele i možné návštěvy. Není potřeba vymýšlet složitá řešení. Na místě jsou rozkládací válendy. Některé typy takových gaučů jsou sice prostorově menší než běžné pohovky, ovšem díky možnosti rozložení se z praktického kusu nábytku stává příjemné odpočinkové místo.

Rozkládací pohovky slouží obyvatelům i případným návštěvám

Na rozkládací pohovky se tak pohodlně vejde zamilovaný párek, rozdovádění sourozenci i babička s dědečkem, kteří přicházejí rodině pomoci s hlídáním vnoučat. Své místo si rozkládací válendy naleznou i v kanceláři přetíženého manažera, jenž si čas od času potřebuje vydechnout, občas zarelaxovat a oprostit se od pracovních povinností.

Na pohovky, které se dají rozložit v pohodlné lůžko, si rádi přijdou odpočinout i pracovníci vícesměnných provozů, jimž chvilka klidu u svačiny či kávy přijde k duhu. Zapomenout nesmíme ani na studentské nebo startovací byty pro mladé, které většinou neoplývají dostatkem prostoru, jako je tomu obvyklé například u vícegeneračních interiérů. Rozkládací válenda se v pohodě vejde i do stísněnějších prostor a je tak vítaným kusem nábytku, na kterém se dá sedět a zároveň i pohodlně spát.

Úložný prostor v rozkládacím gauči dává netušené možnosti i stísněným interiérům

Nespočet barevných kombinací dává možnosti vkusného zařazení rozkládací pohovky k dalšímu nábytku. Reprezentativní prostory se dají úspěšně vybavit koženými válendami v elegantním provedení. Výhodou rozkládacího gauče není pouze jeho prostorová proměnlivost, ale i funkce odkládacího prostoru.

Většina z válend na rozložení je vybavena praktickým úložným prostorem, kam se dá ideálně ukrýt ložní prádlo, textilie a další věci. Svým provedením si rozkládací válendy naleznou uplatnění jako nábytek, jenž se hodí do moderních i klasických interiérů – do nových bytů i na chalupu.

Reklama