Rodinný dům z ytongu vás jistě nezklame

Stavíte rodinný dům a pořád nejste rozhodnutí, jaký materiál by byl ten nejlepší? Pak pro Vás máme jedinečný tip. Postavte si dům z ytongu. Ptáte se proč právě z ytongu? Výhod je tu hned několik.

Už při samotném začátku poznáte, že tento materiál Vám zajistí rychlou a hlavně úspornou stavbu. Jeho způsob zpracování je velmi jednoduchý, a to buď metodou „lepení“, nebo je tu možnost tzv. montáže ze stavebních prvků. Díky své masivnosti Vám zajistí velmi dobrou izolaci, takže pokud plánujete stavět u silnice, nemusíte se obávat o svůj klidný spánek. A i přes masivní konstrukci je jeho zpracování velice jednoduché a materiál je sám o sobě dosti odolný.

Pórobeton, jak se ytongu také říká, Vám i ušetří nějakou tu korunu. Díky svým tepelně-izolačním vlastnostem se Vám výdaje na vytápění domu o dost sníží. Kromě toho, že v zimě akumuluje v domě teplo a v létě Vám zaručí příjemný chládek, patří i tento materiál k těm ekologickým. Díky využití přírodních surovin, je totiž šetrný nejen při výrobě a dopravě, ale i při recyklaci.

K další výhodě, kterou určitě patřičně oceníte, je i jeho vlastnost nehořlavosti. Zaručí Vám vysokou protipožární ochranu, s čímž vám odpadají další nákladná opatření proti požáru. V neposlední řadě pak nesmíme zapomenout zmínit jeho optimální regulaci vlhkosti, což Vám garantuje zdravé a příjemné klima v domě.

Pokud Vás dům z ytongu nenadchl, nezoufejte, příště Vám přineseme další tip, z čeho si postavit Váš vysněný rodinný dům.

Reklama