Rodinné fotografie, které zachycují nádherný střet generací

Některé rodiny mají to štěstí, že v jednu chvíli jsou na tomto světě hned v několika generacích. Prababička se tak těší nejen ze svých dětí, ale i z vnoučat a z pravnoučat. Bohužel takto pohromadě nelze žít desítky let, pomíjivý okamžik je proto dobré zdokumentovat, a nejlépe fotografií.

Zachytit na snímku rodinné pouto se snaží mnoho navzájem milujících se rodin. Pár z nich, kterým se to povedlo, vám dnes chceme ukázat. Tyto rodiny vyfotily jedinečné vzpomínky, na kterých nechybí tři, čtyři, pět a na jedné je dokonce zachyceno šest generací.

Na fotkách je patrné, že geny jsou mocné, a tak snímky na první pohled nevhání jen slzu do oka, ale i údiv. Stejné oči, stejný úsměv, stejné vlasy, stejné tváře, stejný pohled.

Zatímco na jedné fotografii můžete vidět rodinu pijící dobrý mok na terase, další svou lásku vyjadřuje polibkem u bazénu. Jiné jsou jen v láskyplném objetí nebo pospolu u vánočního stromečku. Některé rodiny pojaly focení generací více umělecky, a tak můžete vidět čtyři generace odrážející se v zrcadle, čtyři generace vzhlížející jedním směrem nebo čtyři generace navzájem propojené rukama.

Reklama