Relaxační pobyty pro seniory se společností Sorger

Máte rádi odpočinek a relaxování spojené s poznáváním nových míst? Tak právě vám se tento příspěvek bude náramně hodit.Vypravíme se totiž do nádherné slovenské krajiny a podíváme se na opravdu užitečnou cestovní kancelář Sorger, která zprostředkovává pobyty na Slovensku.

Není snad žádným tajemstvím, že relaxační a ozdravné pobyty nikdy nebyly tak dokonalé jako dnes. Navíc cestovní agentury se co nejvíce snaží vyjít vstříc svým klientům a připravují pro ně speciální balíčky služeb.

Pobyty pro seniory

Například na stránkách CK Sorger nalezneme speciální pobyty pro seniory, které nabízí opravdu pestrou škálu jak míst pobytů, ale také programovou náplň. Můžeme si vybrat přes čtyřicet skvělých míst kdekoliv na Slovensku.

Relaxační a wellnes pobyty pro seniory se těší velké oblibě, která každým rokem stoupá. Výhodou pobytů pro seniory jsou velmi zajímavé slevy oproti normálním cenám. Některé skupiny osob trpí předsudky a uráží je samotné slovo senior. Ale s tím nemějte vůbec problém. Vždyť slovo senior se hojně používá v pracovní terminologii a je synonymem pro zkušené a moudré lidi, kteří si už v životě lecčím prošli. Důkazem toho jsou moderní anglické názvy pracovních pozic, jako je senior manager, senior account (účetní) a podobně.

A proč o tom píši? Abychom lépe pochopili, že senioři nejsou jen a pouze staří lidé. Sleva na samotné seniorské pobyty lze uplatnit již od dosažení 55 let. Naší rodinní známí, ačkoliv do penze mají daleko, tak každoročně využívají těchto seniorských slev a užívají si krásné dovolené.

Wellnes dovolená v Novém Smokovci

Nelze nezmínit náplň jednoho vybraného třídenního relaxačního pobytu s názvem „Wellnes a relax“. Hotel atrium v Novém Smokovci. Pobyt je s plnou penzí (snídaně a večeře formou bohatého bufetu a obědy výběrem z menu) a zahrnuje:

– Neomezené vstupy do hotelového vitálního světa, který zahrnuje 3x parní sauny, 3x suché sauny, vířivku, 2x tepidárium a sprchový svět.
– Balenologickou rašelinovou koupel s hodinovou masáží.
– 2x za pobyt posezení při kávě nebo čaji.
– Posezení u vína v hotelové vinotéce.
– Dechová cvičení.

Náplň pobytu je opravdu nádherná. To vše v přepočtu jen okolo tří tisíc korun a ještě si stihnete dovolenou zpříjemnit horskými výšlapy.

Cestovní kancelář Sorger

Internetová cestovní kancelář Sorger má mnohaleté zkušenosti se zajišťováním pobytů na Slovensku. Důkazem jsou tisíce spokojených klientů a jejich pozitivní reference. Společnost Sorger tak aktivně podporuje cestovní ruch a snaží se o maximální spokojenost zákazníků.

 

Reklama