Regenerace pomocí akupresury

Každý člověk si občas potřebuje dopřát nutnou dávku odpočinku a relaxace. Obzvlášť, když často trpíme únavou, bolestí svalů nebo migrénou. Ke správnému uvolnění a načerpání nové energie vede mnoho cest.

 

 

Někteří volí aktivní odpočinek v podobě pohybu, plavání a strečinku. Člověk se příjemně protáhne, zahřeje a posílí nejen tělo, ale také ducha. Aktivním pohybem totiž přijdete na jiné myšlenky a vyčistíte si tak hlavu. Mnohdy se ale k aktivnímu odpočinku nelze přinutit, to hlavně platí při bolesti hlavy, která člověka dokáže pořádně potrápit.

Alternativou jak si příjemně odpočinout a zároveň si odblokovat ztuhlé zádové svalstvo, zbavit se bolesti hlavy a dalších neduhů je masáž na speciálním masážním lehátku Ceragem. Masážní lehátko využívá více druhů technik na uvolnění páteře a celého těla.

Nejzákladnější metodou je využití akupresury, což je tradiční čínská léčebná metoda, během které se vyhledávají specifické akupresurní body na povrchu lidského těla. Ty jsou masírovány nebo stlačovány prsty. Akupresura je alternativní léčbou pro zmírňování bolestí a léčení nemocí.

Lehátko kombinuje akupresurní masáž s infračerveným teplem ze dvou druhů zdrojů, a to jadeitovými kameny a epoxid-karbonovými panely. Samotná masáž působí blahodárně na šíji, kdy tlakem jadeitových válečků uvolňuje ztuhlost svalů způsobenou například nesprávným způsobem sezení. Masáž také prospívá břichu, které masírují speciální hlavicové projektory a zmírňují tak křeče a bolesti břicha.

Na lehátku také výrazně zregenerujete své nohy pomocí infračerveného světla blahodárně působícího na klouby a svaly. Masážní lehátko je vlastně skloubením tradičních léčebných metod a moderních technologií.
Pomocí termopunktury se působením tepla ohřívají akupresurní body, což má za následek povzbuzení jednotlivých orgánů a posílení imunity. Minerál Jadeit pro změnu stimuluje životní energii lidského těla. Tím mimo posílení vitality také pomáhá k psychickému vyrovnání, uklidnění a harmonickému souznění.

Masáží se vám také uvolní spinální nervy páteře, tím se upraví pohyblivost těla a postupně odeznívají bolesti související se skřípnutými nervy. Stačí si dopřát čtyřicetiminutovou masáž a vaše tělo se bude cítit zase o něco lépe.

i-Senior.cz

Reklama