Proteinová dieta

Při pohledu do zrcadla si říkáte, že vaše novoroční přání se opět nevyvedlo. V kalendáři už máme duben a vy místo pěti kil dole máte, osm nahoře. Však nezoufejte, není ještě všem dnům konec a my bychom vám dnes rádi představili účinnou proteinovou dietu.

 

Proteinová neboli jinak také řečeno bílkovinná dieta je populární po celém světě a to z jednoduchého důvodu. Má totiž hned několik výhod, které zaručeně potěší každého. V prvé řadě zhubnete trvale, takže se nemusíte bát žádného jo-jo efektu. Nemusíte ani zdlouhavě počítat kalorie, díky proteinové dietě nebudete mít hlad a naučíte se jíst pravidelně.

Rozhodnete-li se hubnout pomocí této diety, pak sami uvidíte, že tělu budou dodávány vysoce kvalitní bílkoviny a současně se sníží příjem sacharidů a zvýší konzumace vybraných druhů zeleniny, ta je totiž nedílnou součástí proteinové diety. Především se jedná například o brokolici, květák, cuketu, pórek, čekanku, ředkvičky, okurku, špenát, zelí, chřest, tykev, polníček či fenykl.

Chcete-li tedy zhubnout napořád a nikdy se už netrápit s kily navíc, pak proteinová dieta bude pro vás ta pravá. Teď už stačí jen zvolit ten správný a jasný cíl a do hubnutí se můžete pustit. Nezapomeňte však, že prvních pár dní je vždy nejtěžších, tak to chce hlavně pevné nervy a sladkostem a alkoholu odolat.

Reklama