Program dotované dovolené pro seniory 55+

Zájezdy pro seniory jsou ideální možností jak se podívat do ciziny, relaxovat u moře nebo poznat historické památky a přitom být v kolektivu svých vrstevníků, strávit zájezd v poklidném tempu a navíc ušetřit nemalou částku z ceny zájezdu.

 

 

Za tímto účelem vznikl program Dovolené pro seniory 55+, který navazuje na dotační program španělské vlády pro podporu turismu mimo hlavní turistickou sezónu. Zájezdy tudíž probíhají vždy na jaře a na podzim, kdy v turistických destinacích není již velký počet turistů. Přesto je ve vybraných zemích, podporovaných programem krásné a slunné počasí.

Jak dotovanou dovolenou získat?

Na finančně zvýhodněné zájezdy pro seniory mají nárok všechny osoby, které dosáhly 55 a více let.Zvýhodněnou cenu může čerpat také jedna doprovodná osoba mladší 55 let. Na atraktivní zájezd tak můžete vzít vnučku nebo kamarádku.

Tohoto typu dovolené se může také účastnit libovolný počet osob pod 55 let. Na ně se však nevztahuje sleva pro seniory.

Kde zvýhodněnou dovolenou čerpat?

Finančně zvýhodněné zájezdy pro seniory poskytuje cestovní kancelář Delfín travel, která zlevněné programy cestování pro seniory poskytuje od jejich zavedení španělských cestovních dotací v roce 2011. Tyto dotace Španělské vlády měly za cíl zvýšit turistickou návštěvnost ve Španělsku v mimo hlavní turistickou sezónu.

Kam se můžete vypravit?

Delfín travel pečlivě vybírá destinace, do kterých se můžete podívat. V současné době je to Andalusie, Sicílie, Menorca, Mar Menor a Albánie.

Na většině poznávacích zájezdů je velmi rychlé průběh střídání programů a náročných přesunů mezi turistickými zajímavostmi. To však nehrozí u cestovní kanceláře Delfín travel, kde je náročnost a tempo zájezdů přizpůsobeno právě potřebám seniorů.

Nemusíte se obávat spěchání, časové tísně nebo jazykových bariér. Při všech zájezdech a pobytech je zajištěna nepřetržitá péče profesionálních delegátů.

Nebojte se ve stáří poznávat krásy zahraničí. Vždyť to jde tak lehce a hlavně s výraznými slevami. Zájezdy pro seniory v rámci dotačních programů jsou správnou volbou jak si v klidu odpočinout a navštívit atraktivní místa.

Reklama