Přizpůsobte si televizní program vlastním potřebám. Sledujte televizi přes internet

Utekl vám v televizním vysílání oblíbený pořad? Vypadl vám televizní signál? Přejete si sledovat české a slovenské televizní kanály ze zahraničí? Pokud máte internetové připojení, pak využijte sledování televize přes internet. Vysvětlíme, jak na to.

Život bez televize si mnoho z nás nedovede představit. Zatímco mladší generace sledují filmy, seriály a dokumenty online, mezi starší generací ještě převládá konzervativní přístup. Tedy spuštění oblíbeného programu ve stanovený čas. A to i za cenu, že kvůli dalšímu seriálovému dílu musí divák zanechat například práci na zahrádce a přesně na čas přijít před televizor. Trochu archaické, nemyslíte?

Jak sledovat televizi přes internet?

Doby, kdy se člověk přizpůsoboval televiznímu programu, jsou dávno pryč. Dnes se vysílání přizpůsobuje divákovi, který si určí, co a kdy chce sledovat. Alespoň tak je to u TV online, neboli u televizního vysílání přes internet, u kterého si obsah jednoduše přizpůsobíte vlastním potřebám.

Utekl vám oblíbený program? Nevadí! V rámci sledování televize přes internet se můžete dívat na pořady, které právě běží dle programu, nebo si jednoduše v archivu vyhledat již odvysílaný pořad.

Jak na internetu najít online televizní vysílání? Navštivte webovou stránku www.spustit.cz, na které zdarma naleznete desítky českých a slovenských televizních kanálů a také rozhlasových stanic. A to není vše. Přes webovou stránku Spustit.cz můžete sledovat také britské televizní kanály a přiučit se tak angličtině.

Zpoplatněné služby nabízí stovky světových programů

Kromě sledování internetové televize zdarma se nabízí také zpoplatněná služba Premium IPTV, která nabízí přes 100 televizních stanic. Kromě základních českých a slovenských programů naleznete v Premium TV satelitní televizní kanály jako HBO GO, TLC, AMC, History Channel, National Geographic, Nova Sport 1, Nova Sport 2 a mnoho dalších filmových, sportovních, dokumentárních i erotických kanálů. Předností IPTV je možnost sledovat televizní vysílání přes chytrou televizi, počítač, tablet i mobil. Jakýkoliv program z libovolného kanálu lze navíc přehrát zpětně a to po dobu až 30 dní.

Příjem internetové televize přes IPTV tak nabízí téměř neomezené možnosti televizní zábavy.

Reklama