Přírodní doplňky stravy z Finska

Své zdraví si musíme chránit a také o něj dobře pečovat. Naše tělo potřebuje spoustu vitamínů a minerálů, bohužel ne každý se zdravě stravuje, tak jak by správně měl.

 

 

 

Právě pro posílení imunity, doplnění vitamínů, podpory paměti, zvýšení koncentrace a v mnoha dalších případech nám pomůžou přírodní doplňky stravy.

Společnost Finclub působící na českém trhu nabízí nejlepší přírodní doplňky stravy vyráběné ve Finsku. Pro společnost Finclub vyrábí doplňky stravy finská farmaceutická společnost Hankintatuku Oy. Rostliny použité pro tyto doplňky stravy jsou pěstovány v ekologicky čistých oblastech bez použití chemických látek. Zmíněné přírodní doplňky stravy jsou výborně vstřebatelné, efektivně organismem využitelné, netoxické, vhodné pro sportovce a jsou vyrobeny pomocí speciálních receptur.

Všechny výrobky jsou schváleny specializovaným lékařským grémiem, což zaručuje vysokou kvalitu a účinnost. Společnost Finclub v rámci svých programů také nabízí vzdělávání v oblasti zdravého způsobu života.

Velmi zajímavou službou je lékařská online poradna, ve které můžete s lékařem konzultovat své zdravotní otázky a správnost zvolených doplňků stravy.

Kde nakoupit přírodní doplňky stravy?

Veškeré doplňky stravy můžete zakoupit v e-shopu Finclubu. Redakci i-Senior.cz zaujalo mnoho výživových doplňků. Pro zajímavost zmíníme přípravek Fintabs CD bori pro pevné kosti každém věku. Tento doplněk se doporučuje seniorům. Pomáhá snižovat uvolňování vápníku z kostí a podílí se na regeneraci kostní tkáně.

Nezanedbávejte své zdraví a buďte šetrní vůči svému tělu.

Pro změnu na paměť pozitivně působí doplněk stravy fin Fosfocaps, který také podporuje spalování tuků a přispívá k udržení optimální hladiny cholesterolu.

Reklama