Přestaňte kouřit jednou pro vždy

Snažíte se přestat kouřit a stále se vám to nedaří? Vaše letošní předsevzetí jste nedodrželi již druhý den? Nezoufejte, máme pro vás radu, jak s kouřením nadobro skoncovat. A o žádném drastickém způsobu tu řeč nebude.

 

Reklama

 

Nespoléhejte na náplasti, žvýkačky či jiné zázraky. Zkuste to postupně a hlavně zdravě pomocí elektronických cigaret, jejichž výhod je hned několik.

Elektronické cigarety jsou zdravější

Díky elektronickým cigaretám už nebudete vystaveni škodlivým látkám a okolí tak obtěžovat kouřem, už žádný dehet ani oxid uhelnatý. Jediné, co elektronická cigareta obsahuje, je nikotin, jehož množství si můžete sami redukovat podle potřeby.

Elektronické cigarety jsou levnější
Náklady při spotřebě 1 krabičky cigaret denně Cena za měsíc
cca 80 Kč za krabičku cigaret 2 400 Kč
Náklady při spotřebě elektronických cigaret Cena za měsíc
e-cigarety Intellicig EVOlution 450 Kč
Úspora za měsíc 1 950 KčV dnešní době plné zdražování přijde vhod každá koruna. Proč tedy vyhazovat peníze za drahé a zdraví škodlivé cigarety, když už dnes můžete díky e-cigaretám ušetřit mnoho peněz. Při kouření krabičky denně ušetříte díky elektronickým cigaretám Intellicig EVOlution 1950 Kč za měsíc, což je 23 400 Kč ročně.

Elektronické cigarety Intellicig EVOlution

Nevěřte levným podvodným e-cigaretám. Vsaďte na evropskou kvalitu za rozumnou cenu. To Vám nabízí elektronické cigarety Intellicig EVOlution. Tato cigareta je vyrobena v zemi Evropské unie a splňuje všechna nařízení a předpisy RoHS. Díky ní si tak můžete dopřát bezpečné, zdravé, levné a hlavně kvalitní kouření. Vybrat si můžete z několika náplní a vůní. Tak nakupujte ještě dnes.

i-Senior.cz

Reklama