Praktická Garážová vrata Lomax

Mnozí to jistě znáte, jak někdy může být vysilující vyjet s naším autem ven z garáže a absolvovat tak nutnou ranní rozcvičku v podobě otvírání vrat, nastupování do vozu a zase pro změnu vystupování a zavírání vrat. Jde to i jednodušeji pomocí automatických garážových vrat.

Garážová vrata Lomax

Samotná garážová vrata bychom neměli podceňovat. Nejenže zabezpečují naší garáž, mohou nám ale také velmi usnadnit parkování. Kvalitní garážová vrata musí splňovat hned několik důležitých kritérií. Za prvé dostatečné zabezpečení, snadnou a pohodlnou ovladatelnost, tepelnou izolaci, a také by měla být designově hezká.

Veškerá zmíněná kritéria splňují profesionální garážová vrata od firmy Lomax. Garážová vrata Lomax vynikají svou bezvadnou funkčností, přesností celého systému a tichým chodem. Zároveň díky infračervenému paprsku zabezpečují nechtěnému zavření, když budete vy nebo vaše auto v prostoru garážových vrat.

Garážová vrata Lomax jsou naprostou jedničkou na českém trhu. Vynikají svým elegantním a velmi praktickým řešením, díky kterému se budete doslova těšit na každý výjezd z garáže.

Provedení

Kromě nepopíratelného praktického užitku, plní garážová vrata také estetickou funkci. Vhodně zvolené barevné provedené, dodá celému domu punc výjimečnosti a krásy.

Garážová vrata Lomax jsou nabízená v mnoha nádherných povrchových a barevných provedeních. V nabídce jsou velice oblíbené povrchy, jako imitace dřeva, hladký nebo zdrsněný povrch v široké paletě dostupných barev, z kterých si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Zejména sekční garážová vrata s automatickým pohonem ulehčí energii a námahu starším lidem při opakovaném vystupování a nastupování. Zároveň jejími výhodami nepohrdnou ani mladší generace.

Za sebe taky můžu říct, že automatická garážová vrata oceněním hlavně ráno, kdy se spěchá do práce a každá minuta je drahá. Výbornou souhru doplňují automatické posuvné brány, které společnost Lomax rovněž vyrábí.

Reklama