Pozvánka na knižní veletrh v Havlíčkově Brodě

Vážení čtenáři, rádi bychom vás pozvali na Podzimní knižní veletrh, který se bude konat od pátku 20. října do soboty 21. října v Havlíčkově Brodě.  

 

Veletrh nabídne novinky a to nejzajímavější z knižní produkce všech žánrů od nakladatelů z celé České republiky. Těšit se můžete i na bohatý doprovodný program a na autogramiády.

Představení ostravské detektivky od Evy Tvrdé

Na již 27. Podzimním knižním veletrhu v Havlíčkově Brodě představí svou novou knihu prozaička Eva Tvrdá, jejíž povídky máte možnost číst na magazínu i-Senior.cz.

Nová detektivní kniha nese název „Mrtvou neměl nikdo rád“. Děj detektivky se odehrává v současné Ostravě. Detektivní žánr zařadila paní Tvrdá do své tvorby vůbec poprvé. Knihu vydává nakladatelství Littera Silesia.

Hlásím se touto knihou k proudu Silesia Noir, který vzniká v polské části Horního Slezska, kde vycházejí detektivky temné jako Slezsko samo. Moje kniha sice postrádá brutalitu, temná ale je,“ říká autorka Eva Tvrdá.

Autogramiáda Evy Tvrdé

Představení detektivky Mrtvou neměl nikdo rád se uskuteční v pátek 20. října v 15:30 v salonku č. 2. Autogramiáda známé autorky Evy Tvrdé proběhne v sobotu 21. října od 15:00 hodin na stánku nakladatelství Littera Silesia (stánek č. 42).

Po celou dobu výstavy se navíc můžete s autorkou osobně setkat ve stánku nakladatelství Littera Silesia.

Výhodné vstupné pro seniory

Dvoudenní slosovatelná vstupenka stojí 60 Kč. Cena vstupného pro seniory je výhodných 30 Kč.

Eva Tvrdá – Podzimní knižní veletrh, zdroj: Eva Tvrdá
Reklama