Pozvánka do Muzea a výrobny firmy PETROF

Rodinná firma PETROF vás zve na prohlídku klavírů a pianin do Muzea a výrobny společnosti PETROF. Únorová nabídka, o které jsme vás informovali, zlákala mnoho návštěvníků, proto se můžete výhodně vydat za poznáním do Hradce Králové až do konce roku 2015.

 

Pokud jste nestihli navštívit Muzeum PETROF do konce února, pak nezoufejte. Pro návštěvníky z řad seniorů zde mají do konce roku 2015 zvýhodněné vstupné.

Základní vstupné do muzea je 100 Kč a do výrobny 200 Kč. V rámci speciální nabídky pro seniory je nyní vstupné do muzea 50 Kč a stejně tak i do výrobny 50 Kč.

 

Nezapomeňte však, že je nutné se na prohlídku do Muzea a výrobny firmy PETROF přihlásit přes přihlašovací formulář, který je umístěn na webových stránkách muzea. Muzeum je otevřené ve dnech úterý a čtvrtek.

 

A co na vás v Muzeu a výrobně firmy PETROF čeká?

Během 90 minut se dozvíte vše o historii Muzea a výrobny firmy PETROF, získáte mnoho zajímavých informací o rodině majitelů. Začátek exkurze je také vyplněn promítáním krátkého filmu.

Pokud patříte mezi vášnivé hudebníky, pak jistě přijde na řadu i chvilka, kdy si budete moci zkusit zahrát na jeden z klavírů firmy PETROF. Poté v druhé části prohlídky navštívíte výrobnu.

Nenechte si tak ujít více než 150 let historie této významné firmy a využijte výhodnou nabídku podívat se do Muzea a výrobny firmy PETROF za pár korun.

 

Více informací o exkurzi a muzeu samotném se dozvíte na www.petrof.cz nebo na e-mailové adrese muzum@petrof.com a telefonu 725 753 882.

Zdroj: Petrof.cz
Zdroj: Petrof.cz
Reklama