Pozvánka: Cestovatelské přednášky v Dobříši

V tomto roce chystá Rezidence V Parku pro své klienty i veřejnost řadu zajímavých aktivit. V lednu půjde o sérii cestopisných přednášek nadšeného fotografa a cestovatele Martina Zadražila, díky kterým mohou návštěvníci zjistit více například o Ceylonu a jižní Indii. Přednášky začínají vždy od 15 hodin a vstupné je zdarma.

 „Abychom potěšili i milovníky teplých krajin a exotických zvířat, rozhodli jsme se hned počátkem příštího roku uskutečnit sérii cestopisných besed, na které pozveme nejenom naše nájemníky, ale i zájemce z širokého okolí,“ uvádí Ing. Veronika Jančíková.

Rezidence V Parku se nachází v Dobříši, přibližně 50 km jižně od Prahy. Více informací nalezneta na www.rezidencevparku.cz.

Termíny a témata cestopisných besed:

14. 1. 2016 – CeyLONG way

Cestopisné vyprávění o Srí Lance po skončení občanské války, pracovní sloni, doly na drahokamy, vykopávky hinduistických a buddhistických chrámů v džungli, čajové plantáže Nuwara Elia, rybí trhy, želví farmy.

28. 1. 2016 – Indie, touho má

první část vyprávění o cestách po jižní Indii – Assam, národní park Kazíranga, divocí nosorožci, fotolovy v Himaláji, pandy červené, sněžní levharti, Darjeeling čajové plantáže. Obrázky tygrů z delty největší indické řeky. Život mezi západními Bengálci v džungli.

Reklama