Povlečení už jen ze 100% bavlny

Snad každá žena ví, jak je těžké vybrat si hezké povlečení, kterého se hodí nejen ke stěnám ložnice. Takové správné povlečení musí splňovat hned několik funkcí a zároveň být i cenově dostupné.

 

 

 

Ať už si ale koupíme ložní povlečení v kamenném obchodě, internetovém e-shopu či na tržnici, vždy nás může potkat nemilé překvapení. A s jedním jsem se setkala i já osobně.

Jednoho dne na tržnici jsem se nechala „ukecat“ milou paní prodavačkou, která mi nabízela super kvalitní povlečení za pouhých 350 Kč a k tomu jako bonus přehoz na postel. Chvíli jsem váhala, ale dlouho mě přemlouvat nemusela. Na ohmat i na oko povlečení ve stánku na náměstí vypadalo moc pěkně a celkem i kvalitně, za ty peníze. Doma jsem však brzy zjistila, že po prvním použití bude zralé rovnou do koše. Potrhané a zežmolkované připomíná všechno možné, jen ne to kvalitní povlečení, které mi tenkrát prodavačka slibovala.

Proto při koupi ložního prádla nedbejte jen na barvu, ale preferujte vždy i 100% bavlnu, protože právě bavlna  je zatím materiál, který řadíme mezi ty nejkvalitnější a hlavně na více použití. Bohužel již nevím, co jsem za materiál koupila na tržnici já, vím však, že ani jako hadr na prach není vůbec ideální.

Reklama