Potěšte své blízké, věnujte jim dárkové balení čajů

Konzumaci čaje má mnoho z nás spojenou s osobními rituály. S čtením dobré knihy, se setkání s přáteli nebo s poslechem dobré hudby.  Díky tomu jsou čaje vhodným dárkem pro naše blízké a přátele. Víte, jak čaj správně darovat, aby nepůsobil nevhodně a lacině?

Darování kolekce čajů je některými vnímáno jako trapný dárek. Není to však pravda! Dříve než čaj darujeme, přihlédněme k povaze a životnímu stylu obdarovaného. Jestliže se jedná o osobu, která čaje nepije nebo nerozezná elementární rozdíl mezi černým a ovocným čajem, pak je opravdu zbytečné takovému člověku dárkovou kolekci čajů věnovat.

Komu čaj udělá radost?

Naopak čajový dárek ocení všichni, kteří si dokážou čaj vychutnávat při setkání s přáteli, v práci nebo v klidu domova u svého oblíbeného filmu. A hned vysvětlíme, proč právě čaj je skvělým dárkem.

Nejlepší dárky jsou totiž ty, které jsou praktické, užitečné anebo je lze sníst a vypít. A právě toto kritérium čaj splňuje. Můžete si být jistí, že dárek obdarovaného nezatíží. Právě naopak, při každé přípravě darované čajové směsi si na vás obdarovaný vždy s radostí vzpomene.

Na dárkovém balení čajů je výborné to, že nabízí širokou paletu chutí. Dárkové kazety totiž mohou kombinovat ovocné chutě i různé druhy černých, zelených a bílých čajů. To ocení lidé, kteří se nebojí experimentovat a rádi poznávají nové chutě.

Dárek dokonale přizpůsobíte obdarované osobě

Výhodou čajů je skutečnost, že dárek dokážete přizpůsobit obdarované osobě přímo na míru. Má váš blízký rád Alpské vrcholy? Skvělou volbou bude čaj z alpských bylin, jejichž vůně obdarovaného přenese přímo na rozkvetlé horské louky. Vzpomíná váš partner často na Anglii? Pak věnujte výjimečný Earl Gray, který je typický právě pro starou Anglii. Touží vaše kamarádka po cestě do Asie? Věnujte ji kolekci cejlonského čaje. Možností, jak připravit originální dárek je celá řada. Tak nezůstávejte bez nápadu.

Ideální řešení, když sháníte dárek na poslední chvíli

Sháníte dárek na poslední chvíli? Nevíte, čím obdarovat své blízké? Chystáte se navštívit své přátele, jenže vám chybí drobný dárek? Možná se to na první pohled nemusí zdát, ale právě čaj je skvělým dárkem, kterým nikdy neurazíte a vždy uděláte radost. Navíc, bude-li obdarovaný pohotový, nabídne vám čaj k společnému ochutnání.

Čaje v dárkovém balení jsou vhodné takřka pro každou příležitost. Ať už to jsou narozeniny, svátek, mezinárodní den žen nebo svatý Valentýn. S čajem neuděláte krok vedle. Ovšem partnerce nesmíte k MDŽ věnovat obyčejný heřmánkový čaj ze supermarketu.

Vsaďte na dárková balení a luxusní kazety

Pro slavnostní příležitosti dbejte na výběr dárkového balení. Ženy k Valentýnu nebo mezinárodnímu dni žen ocení originálně řešené krabičky převázané mašlí a ozdobené srdíčkem. Sázkou na jistotu jsou luxusní dárkové čaje, které představují výběrové kolekce těch nejlepších čajových odrůd zabalených v nádherném balení. Maminkám a babičkám udělá radost kolekce čajů zabalená v knize připomínající knihu receptů. Nápadité knižní balení se totiž hodí jako doplněk do každé kuchyně.

Pro muže jsou naopak vhodné dárkové sady s technicky čistým designem. Těmi mohou být čaje v praktické kovové krabičce, kterou lze po spotřebování čaje dále využít.

A jak kovové krabičky využít? Možností se nabízí spousta. Klasické kovové krabičky ve tvaru kvádru lze využít pro úschovu drobných předmětů, jako stojan na tužky nebo dózu na sladkosti. V nabídce jsou také kovové krabičky ve tvaru malé čajové konvičky. Ty jsou vhodné především pro dámy. Po spotřebování plechovou konvičku využijte jako dekoraci do kuchyně nebo jako malou vázu na sušené květiny.

Darování čaje prostě není jen tak obyčejným dárkem. Zrcadlí totiž nápaditost dárce a obdarovanému poskytuje rozšíření obzorů a poznání nevšedních čajových chutí.

Reklama