Rodinný dům v několika variantách

Snad každý má jasnou představu o svém perfektním rodinném domě bez chybičky. Pokud ale stále váháte a nemůžete se rozhodnout, jaký typ domu si postavíte právě vy, pak zvažte dům z porothermu. Ten totiž nabízí několik variant, mezi kterými si určitě vyberete.

Například pokud toužíte po nízkoenergetickém domě, máte ho mít. Porotherm poskytuje hned několik druhů cihel, které vám dům s minimalizací energetických ztrát zaručí. Vaše náklady na provoz budou tak nízké, že se vám peníze vložené do výstavby časem vrátí. K tomu máte i jistotu, že životnost takovéto stavby je o mnoho vyšší, než u ostatních.

Pokud ale chcete přece jen náklady ještě o něco nižší, potom zvažte pasivní dům z porothermu. I když Vás bude pořizovací cena ze začátku mírně děsit, nemusíte hned propadat panice. Náklady se vám tentokrát vrátí mnohem rychleji, a to i s úroky. Dokonce je i možnost státní dotace.

Jestli ale patříte k těm, kteří moc peněz na rozdávání nemají, a proto chcete postavit dům rychle a levně, pak i pro Vás je dům z porothermu ten pravý. Sice vyšší provozní náklady nejsou zrovna tím, po čem asi toužíte. Ale zcela jistě vám to vynahradí snadná údržba a bezporuchovost, výborná akumulace zdiva nebo i vysoká životnost na údržbu domu.

 

Reklama