Poradíme, jak si správně vybrat spodní prádlo až se 70% slevou

zdroj: pixabay.com

Výběr spodního prádla je velice důležitý. A snad každá žena ví, jak těžké je najít v nepřeberném množství obchodů to pravé pro ni. A to nemluvíme o neustálém svlékání a oblékáním, než vybereme spodní prádlo, které nám sedne. Nejen že musí splňovat několik hlavních kritérií v podobě ceny a vzhledu, ale prioritou ať už pro dámy či pány je hlavně také pohodlí.

Reklama

Dámské prádlo lze dnes vybírat opravdu ze všemožných materiálů. Můžete se rozhodnout pro krajku či satén, pak budete ve spodním prádle působit elegantním a luxusním dojmem zároveň. Pokud ale přece jen preferujete pohodlí, které je pro vás vždy na prvním místě, pak můžete vybírat z materiálů jako je například bavlna. Tu určitě oceníte hlavně při spánku, kdy hladké či bezešvé spodní prádlo je tou nejlepší variantou.

Pozor byste si ale měli dát i při výběru barvy. Dámy jistě ví, o čem je řeč. Ne vždy když se vám líbí podprsenka doplněná i kalhotkami v barvě bordó je ideální pro všechny dny. Respektive pro všechno vaše oblečení. Ale připomínat pravidlo, že pod bílé kalhoty či triko jen bílé spodní prádlo, snad nemusíme. Bohužel ale i v dnešní době plné barev a možností kombinací se stále setkáváme s ženami, kdy jen kroutíme hlavou, proč zrovna bílou podprsenku pod černou průhlednou halenku.

Tak samo nám občas dělá problém i krajka či výšivky. V obchodě sice krásná a neodolatelná podprsenka, avšak doma zjistíme, že nám pod tričkem dělá pěknou neplechu. Takové problémy pánové jistě nemají. Ale i pánské prádlo bychom měli vybírat pečlivě. Protože i pánové mají rádi hlavně pohodlí.

Reklama