Pánové, víte čím si udělat radost? I pouhou maličkostí

Už dlouho jste nic nedostali? Narozeniny i svátek daleko? Žádná speciální příležitost není v dohledu? Nevadí, radost si můžete udělat i sami, pouhou maličkostí!

 

Zatímco ženy jsou obdarovávány poměrně často, a když nejsou, umí si pozornost říci, muži takové štěstí nemají. Pokud na vás vaše okolí, co se drobných dárků týká, nepamatuje, je to na vás. To však není žádná nevýhoda, naopak! Opravdovou radost si uděláte tím, co se vám líbí, potřebujete atd.

Přemýšlíte, o jakou maličkost by se mělo jednat? Zatímco vaše děti potěší lízátko, vy si pocit štěstí vykouzlíte za pomoci nákupu nových pánských doplňků.

Pánské doplňky jako drobnosti pro radost i obvzláštnění outfitu

Aktuální jarní období velí být tak trochu „utržený ze řetězu“, co se barev týká. Proto rozhodně neváhejte s nákupem pestrobarevného kapesníčků do kapsy saka. S jeho pomocí dáte navíc svému outfitu nápad, svěžest a originalitu.

Pro nošení kapesníčku je třeba se naučit několik způsobů skládání. Přesné postupy, jak kapesníček do saka složit, najdete na internetu.

 

Zdroj: Estilosabroso.cz
Zdroj: Estilosabroso.cz

S kapesníčkem pak můžete sladit pánský motýlek, který by měl být rovněž barevný, veselý a stylový. Pořídit si lze klasický nebo v netradičních střizích, podle toho, zda si libujete v běžném stylu nebo extravagantnějším stylu oblékání.

V nabídce jsou též kravatové vázanky nebo šály. Třešničkou jsou pak kanýrky, s nimiž upoutáte a svůj vzhled velmi odlišíte.

Zapomenout byste neměli ani na pánské šperky a bižuterii. I když je pro mnoho mužů netypické šperky nosit, pokud si pánský kožený náramek vezmete, vyniknete a získáte pozornost všech žen ve vašem okolí. Necítíte-li se na nošení náramků nebo náušnic, zvolte šperky v podobě manžetových knoflíčků.

 

Kterému doplňku dáte šanci vy? Udělá vám radost spíše nový náramek nebo motýlek?

 

 

Reklama