Oživte si svůj starý nábytek tapetami

Mnoho z nás má doma již dvacetiletý nábytek a do nového se mu ze všemožných důvodů nechce investovat. Ať už se jedná o finanční či „citový“ problém. Jenže vždyť nemusíte měnit celou obývací stěnu či vaši velikou postel proto, abyste docílili nového vzhledu ve vašich pokojích.

Co když pouze postačí váš starý pokoj vymalovat a dát mu nějakou veselou či vaši oblíbenou barvu. Ano, to je jedna možnost, jak si zmodernizovat ať už ložnici či dětský pokoj. Ale druhá a ještě lepší varianta je „vytapetovat“

Mnozí z vás teď možná protáčí panenky a říkají si, že jsem se asi zbláznila. Tapetování je totiž přece zdlouhavé a nudné, často jste od lepidla celý upatlaný či tapety na zeď jednoduše nalepíte nakřivo a vše je ještě horší než ta vaše stará zašlá „bílá“ stěna.

Jenže tohle už vás dnes nepotká. Osvěžte si svůj interiér moderními tapetami, které jednoduše přilnou i bez použití lepidla. Často právě díky tapetě si vytvoříte ve svém pokoji nový a neotřelý design, který vám jistě každý bude závidět. Z dětského pokoje jednoduše vytvoříte pokoj pro teenagery a z vaší ložnice snové království.

Vybírat můžete ze všemožných vzorů a nemusíte přeci tapetovat pouze vaši zeď. I váš starý nábytek může být rázem díky tapetám zcela nový anebo orignální samolepkou na zeď vykouzlíte často nevídané. Zkuste se třeba inspirovat v e-shopu Colordecor.cz, kde uvidíte vzory tapet přímo v interiéru, a tak si nemusíte zdlouhavě představovat, jak by tento či tento vzor vypadal v reálu i u vás.

Reklama