Osušky, které jsou královnami mé koupelny

Potrpím si na detailech, o čemž vypovídá i můj dům, který je doslova a do písmene vyšperkován do sebemenšího detailu. Je přitom jedno, zda se jedná o nábytek, doplňky či bytový textil, který doslova zbožňuji. Když jsem tak nedávno zjistila, že má koupelna potřebuje razantní změnu a to nejen, co se vybavení týče, ihned jsem zaúkolovala manžela, který musel vyměnit jak obklady, tak i podlahu, která se začala vlivem přílišné vlhkosti v koupelně nadzvedávat.

Když bylo vše hotové, potřebovala jsem svou koupelnu ještě něčím doladit, avšak jsem netušila čím, než mi došlo, že ke správnému vzhledu mé zbrusu nové koupelny mi stačí koupit už jen kvalitní a moderně vypadající osušky, které budou ladit s modrým tónem místnosti.

Osušky jsou po právu patronkami mé koupelny

Musím uznat, že jsem narazila na opravdu skvostné osušky, které se tak po právu staly patronkami mé nové koupelny. Jsou tak neuvěřitelné hebké, že jsem dokonce přestala používat i župan, jelikož se neustále dokola nechávám zabalovat do těchto skvěle savých a především příjemných osušek. Vynachválit si je nemůže ani můj muž, který je hojně využívá. Pořídila jsem mu dokonce i několik těchto osušek do práce, jelikož pracuje jako stavbyvedoucí a pořádná sprcha po práci, mu vždy udělá radost ještě předtím, než dorazí domů. Nyní ještě vážně uvažuji nad tím, že několik slušivých osušek pořídím i v dětské verzi pro svého syna.

Synovi udělala radost modrá a zelená osuška s obrázkem

Samozřejmě, že skutek na sebe nenechal dlouhou čekat a synovi jsem též pořídila rovnou dvě slušivé osušky. Jedna má barvu modrou a ta druhá zelenou. Obě dvě zdobí příjemný obrázek, který si syn zamiloval. Osušce nechybí ani krásná kapuce, která nám pomáhá překonávat trasu z koupelny do ložnice vždy po jeho koupání, které vždy trvá nekonečně dlouhou. Stejně tak, jako je tomu u „dosplěláckých“ osušek, jsou i ty dětské vyrobeny z prémiové kvality, která v sobě snoubí 100% bavlnu. Rozhodně jim tedy nemám, co vytknout.

Čtenářka Jana
Komerční sdělení

Reklama