Online lékárna nonRx

Mnoho z nás často nakupuje léky a potravinové doplňky. Ovšem ne vždy máme zrovna lékárnu nablízku. Navíc si často stěžujeme na stále dražší léky. Proč si vše trochu nezjednodušit a navíc ještě ušetřit i naší peněžence.

 

Reklama

 

 

Doplňky stravy a léky bez předpisu lze nakupovat pohodlně z tepla domova, díky internetovému obchodu www.nonRx.cz. Tento zavedený e-shop funguje od roku 2009 a je držitelem certifikátu „Ověřeno zázkazníky“ od internetového srovnávače zboží Heureka.cz.

Online lékárna nonRx.cz se opírá o profesionální zázemí svých kamenných lékáren Pharmacium a bohaté zkušenosti s lékárenským oborem již od roku 1993.

Samotný název internetového je spjat s anglickým výrazem Rx, kterým se označují léky na předpis. Předpona „NON“ jednoduše znamená zápor. Tudíž název nonRx jsou volně prodejné léky bez předpisu.

Elektronická lékárna se vyznačuje velmi kvalitními službami, rychlými dodacími lhůtami, přehledností a snadnou ovladatelností nákupu. Navíc máte možnost přehledně vidět aktuální zásoby léčiv na skladě. Nemůže se tak stát mnohdy nepříjemná skutečnost, že obchodník nabízí své zboží ihned k expedici, ale zboží reálně na skladě vůbec nemá a my tak na své zboží musíme dlouhé dny čekat. To se u online lékárny nonRx.cz nestane.

Naší redakci navíc zaujala výborná služba pod názvem Quicklist. Princip této služby spočívá v jednoduchém nahlášení vašeho oblíbeného výrobku, který jste v obchodě nenašli a rádi byste si ho koupili. Ať už tedy sháníte potravinové doplňky, vitamíny, minerály nebo snad produkty na podporu hubnutí, obraťte se se svým požadavkem na internetovou lékárnu nonRx.cz, ušetříme vám čas a peníze.

 

Reklama