Online bleší trh Individi.cz

Máte v oblibě bleší trhy? Potřebujete si levně koupit květináč, vybavení do domácnosti nebo oblečení pro svá vnoučata? Nebo právě chcete prodat nepotřebné věci? Pak už nikam nemusíte vyrážet. Různorodé zboží nakoupíte nebo prodáte na internetovém bleším trhu Individi.cz.

Internetové portál Individi.cz zprostředkovává nákup a prodej věcí, které už v domácnosti nepotřebujete, ale ostatní ho rádi ocení a využijí.

Na tržišti lze vystavovat až stovky předmětů po neomezenou dobu. A navíc neplatíte provizi za umístění či prodej vašeho zboží. Veškerý obchod probíhá čistě mezi uživateli.

Mnoho podobných tržišť bedlivě střeží anonymitu prodávajících i nakupujících za účelem získat provizi. Na Individi je však vše veřejné a bez provizí. Vystavené zboží můžete sdílet přes sociální sítě svým přátelům a zvýšit tak úspěch prodeje.

A právě odhalená identita s kontakty, hodnocení prodejců a bedlivý dohled administrátorů eliminují podvodníky, kteří by se neprávem chtěli obohatit.

S prodejem svých nepotřebných věcí nebo s nákupem nějaké potřebné maličkosti můžete začít okamžitě. Stačí se zaregistrovat. K registraci navíc dostanete zdarma kreditní body v hodnotě 200 Kč.

Pro čtenáře magazínu i-Senior 300 kreditů ZDARMA

Server Individi.cz věnuje čtenářům magazínu i-Senior.cz 300 kreditů zdarma. Při registraci stačí uvést speciální kód: 300VECI   Kód je platný do 1. 4. 2016.

Neváhejte a prohlédněte si bohatou nabídku prodávaných věcí na Individi.cz, dříve než budou zajímavé kousky vyprodané.

Reklama