Omlazující pivní kosmetika

V současné době se velkým trendem stávají pivní lázně. Nicméně není to nový hit. Blahodárné účinky chmelového moku znali lidé již ve středověku. V lázních jsou využívané suroviny, jako je chmel a slad, a které jsou nezbytné pro výrobu piva.

Pivní lázně působí blahodárně na pokožku, která je pak svěží a vláčná. Pivní suroviny uvolňují póry a zbavují tělo stresu. Pivo je cenným zdrojem vitamínu B, stopových prvků a minerálů. Pivní kosmetika má rovněž hojivé a antiseptické účinky a chrání pokožku před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí. Zároveň má příznivý vliv na výživu vlasů a nehtů.

 Tyto procedury už ale nejsou jen čistě pro wellnes centra. Vitamíny můžete svému tělu dodat prostřednictvím široké řady pivní kosmetiky, která je založena na dlouholeté tradici českého piva.

Vskutku originální a nápaditá pivní kosmetika zahrnuje širokou řadu výrobků od sprchových gelů, přes mýdla, šampóny, až po vlasové balzámy a pleťové masky. Mužskou část jistě potěší pivní pěna do koupele, která je v příhodné lahvičce ve tvaru pivní lahve. Většina kosmetiky je doplněná etiketami známého malíře komiksů pana Urbana jeho Rudy Pivrnce.

V brněnské prodejně pivní kosmetiky Svět-piva.cz naleznou milovníci chmelového moku přes 300 druhů piv. Tamní pivotéka mimo běžnou škálu světlých, polotmavých a tmavých piv nabízí také ochucená a speciální piva, jakými jsou například piva s chutí jahod, čokolády či borůvek. Určitě stojí za to vyzkoušet tyto a jiné báječné chutě. Vychutnejte si ten pravý požitek z pivních procedur se skleničkou nějakého zajímavého druhu piva.

Aby toho nebylo málo, ve zmíněné prodejně půjčují a také prodávají výčepní zařízení, která jistě přijdou vhod při zahradním grilování a posezení s přáteli.

Ať již budete pivo konzumovat nebo si dopřávat lázeň, vězte, že podle známého rčení „Piva dělaj hezká těla“.

Reklama