Odpočiňte si během prodlouženého víkendu v Lázních Mšené

Také si stále dokola opakujete, že potřebujete dovolenou, že se těšíte na léto, až konečně odjedete s rodinou či přáteli k moři? Máte pocit, že je zatím dovolená v nedohlednu? Dovolená však nemusí být tak dlouhá jak si myslíte a přesto si můžete skvěle odpočinout.

Každý z nás si potřebuje čas od času oddechnout od pracovního shonu a starostí. Určitě i sami ze zkušeností víte, že lidé, kteří pracují neustále a dlouhodobě bez času pro sebe, jsou více náchylní na nemoci, bývají také často více utrápení a na co také nesmíme zapomenout, jdou dolů i jejich pracovní výkony. Zkrátka a jednoduše, dovolená je zapotřebí a zdraví máme jen jedno. Proto na sebe nesmíme zapomínat a musíme občas, jak se říká, vypnout. Dovolená přitom nemusí být dlouhá, nemusíte odletět na 14 dní k moři nebo jet lyžovat na hory, i krátký pobyt v lázních Vám dobije baterky. Nevěříte? Vyzkoušejte malebné Lázně Mšené a pečujte o sebe.

Vyzkoušejte nabídku malebných Lázní Mšené a během prodlouženého víkendu na pár dní vypusťte a dopřejte si volno. Naši odborníci Vás budou hýčkat při čokoládových masážích, medových zábalech či bylinných koupelích tak, že nebudete chtít odjet.

Chcete dovolenou potěšit svůj protějšek? Vyzkoušejte nabídku Romantického víkendu pro dva a pobytem si tak zpříjemníte a okořeníte svůj vztah. Zkuste se na chvíli zamyslet, kolikrát jste svému protějšku slibovali romantický večer, romantickou noc? Jistě ne jednou. Tak vezměte vše do svých rukou a jednou to splňte! Zpříjemníte si vztah a zažijete něco neopakovatelného. Vyzkoušejte romantický víkend v Lázních Mšené plný nových zážitků a jedinečné péče. Těšit se můžete na příjemné ubytování, romantickou večeři, ale také na procházky v krásné přírodě. Během pobytu si užijete především wellness a relaxační procedury.

Foto: Archiv Lázní Mšené, a.s. a fotobanka imagio.cz
Foto: Archiv Lázní Mšené, a.s. a fotobanka imagio.cz

Nemáte čas přijet na celý víkend? Ani na Vás v Lázních Mšené nezapomínáme. Připravili jsme pro vás jedinečně složené balíčky lázeňských procedur, které můžete absolvovat během jediného dne. Vyzkoušet tak můžete čokoládové masáže, pivní koupele či parafinové zábaly na ruce.

Další nabídka pobytů a lázeňských pobytů na www.msene.cz

 

Těšíme se na Vás, Vaše Lázně Mšené.

[flagallery gid=13 name=Gallery]

Foto: Archiv Lázní Mšené, a.s. a fotobanka imagio.cz

Reklama