Ochutnejme česká a moravská vína

Známé úsloví In vino veritas, in aqua sanitas praví „Ve víně je pravda, ve vodě zdraví.“ Na dně sklenky vína se však skrývá i mnoho dalších ctností.

Každý vinař jistě potvrdí, že vinařství je životní filosofií, láskou, ale také koníčkem a ojedinělým požitkem. Kdo navštívil vinný, sklípek dobře ví, že každá odrůda vína je jiná, osobitá a zvláštní.

Na chuti, barvě a vůni vína má vliv mnoho faktorů. Od cukernatosti, přes dobu zrání, druhu půdy na, kterém je vinná réva pěstována nebo například podnebí kontinentu, na kterém je vinice umístěna. Díky tomu, se můžeme oddávat potěšení z koštování ojedinělých chutí, a porovnávat, které víno více lahodí naším chuťovým pohárkům.

Patříte-li mezi milovníky vína, jistě máte svou oblíbený obchod s vínem nebo přímo svého prověřeného vinaře. Jenže ne vždy naleznete ve své oblíbené vinotéce široký sortiment vína.

Jako velmi užitečné se projevilo nakupování vína prostřednictvím internetového obchodu Winehouse. Prodej vína online má mnoho výhod. Naleznete v něm moravská a česká vína za velmi příznivé ceny. Víno e-shop navíc disponuje velmi širokým sortimentem vín od kvalitních a prověřených vinařů. Navíc v tomto obchodu naleznete mnoho doplňkového sortimentu zboží, kterým jsou různé delikatesy k vínu nebo krásná dárková balení pro vaše známé či obchodní partnery.

Mnozí se můžou obávat dopravy objednaného vína až k vám domů. K obavám ale není sebemenší důvod. Víno je posíláno ve speciálních ochranných boxech a doručeno do tří dnů.

Výhodu mají obyvatelé Prahy, kteří si víno můžou vyzvednout přímo v pražských kamenných prodejnách nebo využijí speciálních čtvrtečních rozvozů.

Dopřejte si tak zážitek z poznávání vín, která ještě neznáte nebo udělejte radost svým přátelům krásným dárkem.

Reklama