Obouvací lžíce nebo letecký zážitek – jaký dárek je nejoriginálnější?

zdroj: pixabay.com

Stává se vám, že neustále přemýšlíte nad tím, jaký skvělý a zároveň originální dárek věnujete svým blízkým? Sprchové gely a svíčky jsou již ohranou záležitostí a vás nic nenapadá? Trendem se staly věci s vlastním textem či jménem, například taková obouvací lžíce je skutečně nápaditým darem.

Reklama

Letecký zážitek

Pokud chcete darovat opravdu nevšední dárek, zkuste trošku „zagooglit“ a vyhledat si nejbližší letecké zážitky vašemu bydlišti. Skvělým tipem jsou například letecké prohlídky nebo let balonem. Dokonce můžete věnovat i netradiční zážitek v podobě pilotování tzv. „pilotem na zkoušku“.  Víte, že osoba, které bude zážitek věnován má silný žaludek? Co tak akrobatický let? Leteckých zážitků je mnoho, stačí si jen vybrat.

Obouvací lžíce s textem

Ano, i obouvací lžíce se začaly vyrábět „na přání“. Můžete si tak vybrat svou vlastní velikost, nezaměnitelný design a pokud chcete obouvací lžíci darovat jako dárek, nechte si do ní nechat vygravírovat text, dokonce je můžete využít jako firemní reklamní předmět se svým logem a grafikou.

Tričko s vlastním potiskem

Víte, že ten, komu chcete darovat dárek je originální a nemá rád, když potkává na ulici někoho, kdo nosí stejné oblečení? Nechte mu natisknout tričko vlastním potiskem. Na internetovém trhu je nabídek opravdu dost a každý stránka obsahuje i vlastní aplikaci, pomocí níž si sestavíte vlastní motiv, design apod. Každý aplikace nabízí i vlastní předlohy, ty poslouží k tomu, když vám dojde inspirace.

Kulinářský zážitek

Pro milovníky jídla a vaření jsou k dispozici různé kurzy o vaření či pečení. Nemusíte věnovat měsíční kurz, na trhu je jich celá řada, můžete si vybrat klidně jednodenní a téma kurzu vyberete jednoduše podle toho, komu bude dárek určen, v nabídce jsou například italské, francouzské kuchyně, kurz sushi a v poslední době tolik oblíbená raw strava.

Reklama