O zubních náhradách v srpnu v Olomouckém a Zlínském kraji

Speciální bezplatné poradenství pro lidi se snímatelnými zubními náhradami se v srpnu přesouvá do měst Olomouckého a Zlínského kraje. Dvě samostatné posádky Corega Hlídky postupně navštíví 23 vybraných měst a obcí, a tak jako předtím v jiných krajích, i zde budou zdarma radit, jak správně pečovat o snímatelné zubní náhrady.

Do stejných krajů zavítá v srpnu také Centrum ústní hygieny. Speciálně upravený kamion nejprve navštíví lázeňské město Luhačovice, a to 15. srpna, a pak se na následující tři dny přesune na zahradnický veletrh do Olomouce. Tam bude k dispozici návštěvníkům až do 18. srpna.

V České republice žije asi 1,4 milionu lidí, kteří mají nějakou snímatelnou zubní náhradu. Ukazuje se, že řada z nich neví, jak se o svůj třetí chrup správně starat. Problémy také často mají lidé, kteří mají náhradu krátce a neznají speciální prostředky péče.

Hlídku lidé najdou obvykle v přirozeném centru města, například na náměstí či u jiného frekventovaného bodu, jakým může být třeba nákupní středisko, zdravotní zařízení či lékárna.Corega Hlídka – to je vždy dentální hygienistka a speciálně vyškolená hosteska, které poradí se vším, co se týká zubních náhrad. Na modelech také názorně ukazují, jak o ně správně pečovat, jak je správně čistit a proč a jak špatně sedící protézy v ústech dobře fixovat. Všechny služby jsou zdarma. Každý člověk, který se přijde s Corega Hlídkou poradit, obdrží jako dárek vzorek výrobků péče o zubní náhrady na vyzkoušení.

 

A kde můžete Corega Hlídku v srpnu potkat?

14. 8. (út)        Chropyně                                Napajedla

15. 8. (st)        Lipník nad Bečvou                  Staré Město

16. 8. (čt)        Němčice nad Hanou              Fryšták

17. 8. (pá)       Kojetín                                    Bystřice pod Hostýnem

21. 8. (út)        Valašské Klobouky                  Šternberk

22. 8. (st)        Brumov – Bylnice                   Velká Bystřice

23. 8. (čt)        Slavičín                                   Konice

24. 8. (pá)       Vizovice                                  Lutín

28. 8. (út)        Mohelnice                              —-

29. 8. (st)        Loštice                                    Velké Losiny

30. 8. (čt)        Litovel                                    Hanušovice

31. 8. (pá)       Uničov                                    Štíty

V září se pak mohou lidé těšit na návštěvu Corega Hlídky v Královehradeckém a Pardubickém kraji a na Vysočině. Podobně i Centrum ústní hygieny má naplánované zastávky v září a ještě i v říjnu. Více informací najdete také na http://www.corega.cz/ .

Reklama