Novoroční slovo redakce

Rok se nám sešel s rokem a my jsme úspěšně přečkali avizovaný konec světa a také včerejší oslavy Nového roku. Rok 2012 přinesl mnoho krásných okamžiků, ale také mnohdy záludných starostí. Ty pozitivní chvíle však naprosto převyšují.

V našem novoročním článku se poohlédneme co má i-Senior.cz za sebou. Internetový magazín i-Senior.cz má za sebou už rok a půl života. Z jednoduchého studijního projektu se magazín i-Senior.cz stal pro nás každodenní náplní, předmětem diskuzí a hlavně denního psaní článků a zabezpečování stránek před hackery.

V roce 2012 jsme se několikrát potýkali s myšlenkou, zda naše práce má vůbec smysl a zda magazín zachovat v běhu. I přes potíže, které se občas vyskytly, práce měla smysl!

Hlavním naším cílem je vydávat minimálně jeden článek denně. Toto se nám daří plnit na jedničku. V mnohé dny vychází i dva články denně. Doposud jich na magazínu i-Senior.cz vyšlo neuvěřitelných 832. Krásné číslo.

Radost nám děláte i Vy, naší čtenáři. Každý měsíc zaznamenáváme stálý nárůst návštěvníků. V současné době navštěvuje naše stránky přes 3 500 uživatelů měsíčně. To je v průměru 116 čtenářů za den. Děkujeme Vám za přízeň.

V průběhu minulého roku jsme pro Vás připravili tři soutěže o hodnotné ceny, z níž jedna soutěž stále trvá do 17. ledna. I v tomto roce bychom rádi navázali partnerství se zajímavými firmami, abychom Vám mohli poskytnout více soutěží a více cen.

Nesmírně jsem rád, že na naše stránky pravidelně přispívá významná prozaička Eva Tvrdá. Každou středu jste se tak mohli těšit na jednu z povídek paní Tvrdé nebo na cestopisnou Pohlednici. Koncem tohoto roku bohužel končí zmíněná Pohlednice Evy Tvrdé, nicméně nemusíme propadat panice. Pohlednici vystřídá nová rubrika, a to Počasí Evy Tvrdé, ve které se dozvíte mnoho zajímavých informací ohledně lidových pranostik a tradované lidové úslovnosti, které se k danému měsíci v roce váže.

Povídky paní Tvrdé budou pokračovat i nadále. Nyní by měly mít formu povídek na pokračování. Můžete se tak těšit na zajímavé lidské osudy, a krásnou četbu o životě.

Závěrem bych chtěl nesmírně poděkovat našemu redaktorskému kolektivu, který neustále píše nové a zajímavé články. Konkrétně velké poděkování patří paní Evě Tvrdé, Daniele Růžkové, Renatě Dorňákové, Zdeňce Tomáškové, Růženě Aujezdské, Michaele Bugrisové a dalším přispěvatelům.

Vše by nešlo bez patřičného zapálení a motivace, protože všichni tuto záslužnou činnost vykonávají na úkor svého volného času bez finanční odměny. Tato skutečnost mě velmi trápí a chtěli bychom ji vyřešit, jestliže se nám poštěstí obstarat vhodného sponzora.

Do nového roku přeji všem našim čtenářům a kolegům jen mnoho krásných a radostných chvil, hodně zdraví, nutnou dávku životního elánu mnoho úspěchů v roce 2013.
Reklama